Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ma vettem lindaxa 10 mg -os...

Ma vettem lindaxa 10 mg -os gyógyszert, tapasztalata van már valakinek ezzel a fogyasztószerrel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, szia. Én szedtem, mert a szülés és szoptatás után az a 30 kiló a 36 évemmel erősen ragaszkodik. Egész jó volt, kicsit vannak mellékhatások, pl. iszonyatosan ingerült leszel, fejfájás, stb. Szóval nem rossz, mert lemehet valamennyi, de aztán muszáj abbahagyni, mert megőrülsz. Szóval nem tudom mi lenne a jobb, ha mit csinálnál, mert én sem tudok fogyni. Próbáld ki ha megvetted, mondjuk látom senki nem válaszolt majd most fog amikor azt írom szedd be, mert a van aki sokat le tudott fogyni.
2009. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia.én is szedem a lindaxa 10 es nekem semmilyen mellékhatás nem jelentkezett idáig.nem mindenkinél vállt ki mellékhatásokat.probáld ki és ha vannak mellékhatásai akkor hagyd abba.
2009. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!