Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöld tea kapszula forte...

Zöld tea kapszula forte vélemények, hatásos?

Figyelt kérdés
én kb 1hete szedem

#fogyókúra #fogyasztószer #fogyás #hatásos #tabletta #hatás #zőldteakapszula #zöld tea kapszula forte #zöldtea kapszula forte
2013. júl. 29. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem hanyagold ezeket az előre legyártott fogyasztószereket.

A zöldtea ha jól tudom valamennyire zsír bontó, meg vízhajtó is.

Szóval lehet, hogy csak a vízveszteség miatt fogsz fogyni.

Inkább igyál sima zöldteát, vagy L-Carnitint, zsír felszívódás blokkoló tablettákat és zsírégetőt szedj edzés meg diéta mellett akkor lesz jó az eredmény is.

2013. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zsír felszívòdás gátlò???Tudst fajtát írni???Előre is köszi
2013. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sowilo ***** válasza:

A minőségi tea nagyon jó, én minden este iszok egy csésze senchát, de csak a hagyománya miatt. Reggel sajnos nincs időm.


Zsírégető hatása nincs, ebben a hitvány kapszulás formában pedig még az élmény is elvész, teljesen értelmetlen, a női magazinokon nevelkedett hülyéket húzzák le vele.


Amúgy még a rendes zsírégetők sem érnek semmit magukban. Arra valók, hogy a diéta és edzés hatásához adjanak 5-10 százalékot.

2013. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!