Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek az Abtronic...

Mi a véleményetek az Abtronic X2-ről?

Figyelt kérdés
Van vkinek? Tényleg kisebb lesz tőle a has? Megéri megvenni?
2009. nov. 1. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Jajj! El ne hidd!

Nézd meg a reklámokon kigyúrt kiizmolt modellek feszítenek benn, gondolhatod, hogy nem ettől a szartól lettek ilyenek!

2009. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

haha! a topshopnak én is dolgoztam! :DDD

El is adtam jó pár abtronicot!

Kamu az egész, úgy ahogy van!De ha akarod rábeszélhetlek!

Arra is meg van a hitelesnek tűnő kamu szövegem!

2009. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vmennyit használd,de ha olyan izmos hasat akarsz akkor,felrakod hétfőn reggel és leveszed péntek este,és ezt csinálod 2 évig akkor biztos neked is lesz ilyen:D
2009. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tornagépekben még hiszek, de ezekben a rázós, áramos hülyeségekben már nem! Volt nekem régen hasonlóm, az vmi pillangó alakú volt és szörnyű érzés volt használni, nem beszélve arról, hogy semmit sem fogytam! Meg vettem már a topshopból ProActive Solution pattanás eltávolítót, de még zsírosabb lett a bőröm, mint volt és kidobtam rá 16ezer Ft-ot és a hülye fejemmel még vissza sem küldtem 60 nap alatt!:S Szal nem vedd meg, inkább vegyél onnan tornagépet, mert amiért meg kell szenvedni, az használ is! Bár ezért is meg kell szenvedni, mert igen kellemetlen érzés, amikor anyonb.a.sz az áram tizedmásodpercenként, de ez akkor sem ér semmit!
2009. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!