Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legjobb fogyasztószer...

Melyik a legjobb fogyasztószer, ami narancsbőrre jó?

Figyelt kérdés
Nem akarok fogyni, de eléggé narancsbőrös vagyok, nem csak a fenekemen hanem mindenhol van, a karomon is, bár lehet hogy csak én látom! Nem tudom miért, pedig még eddzem is. Krémet is használtam már nem 1et, de csak fogytam tőle! és az ételtől sem lehet mert édességet nem nagyon eszek, inkább gyümölcsöt, meg zsíros kaját sem!
2008. júl. 3. 10:10
 1/2 anonim válasza:
Torna illetve a bajos testrésznél a hideg-meleg váltózuhany meg a masszázs kesztyű.
2008. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én lassan 3 éve nem ettem se cukrot,se kenyeret,tésztát,rizst kruplit,-mozgok sokat minden nap, mégis sok a narancsbőröm..nekem régebben a Garnier feszesítő ért valami kb.1 hónap után.állítólag a gyógyszertárban kapható Vichy is nagyon jó...bár elég drága.ja és igyál sok vizet-salaktalanít!!
2008. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!