Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pai you Guo tapasztalatok?

Pai you Guo tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 19:03
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó.Bár az első két nap fájt egy kicsit a fejem,de aztán elmúlt. 2 hét alatt fogytam eddig 4 kg-ot.És csak napi fél csomagot veszek be.
2009. nov. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első hsz! Mennyiről fogytál mennyire és hány cm vagy?
2009. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
google it! [link]
2009. nov. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kis por.Én napi tasakkal iszom 10óra körül és kb.3-5 liter vizet iszok meg utána.

Én is tudom ajánlani az előttem szoló linkjét:)

2009. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem vált be:S a 9csomagosat vettem meg.Végig csináltam, de a mellékhatások borzalmasak, a tompa fejfájás,nagyon felpörget(ez a kisebb gond),alig tudtam tőle aludni,rossz volt tőle a közérzetem,állandó szájszárazság.:Snem ajánlom,saját tapasztalat alapján...pedig bíztam a hatásában énis.
2009. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%

Üdv!


Én csak annyit tudok írni a mellékhatásokkal kapcsolatban, hogy mindenki másképp reagál. Az egyik barátnőm és az anyukája is issza, és nekik semmi mellékhatás nincs. Nekem viszont van gyengeség, szédelgés, felpörgés, hasmenés. Azt hiszem aki érzékeny a koffeinre, vagy hajlamos magas vérnyomásra, azoknál van ilyen mellékhatás. De a tájékoztatóban le is van írva, hogy aki magas vérnyomással küszködik, ne igya. Mindenki maga dönti el mit vállal.

Viszont tényleg leolvadnak a kilók. Maguktól. Mindenféle erőfeszítés nélkül. Én már csak heti 1-et iszom. Tartom a súlyt, nem jön vissza.

Ára: 9 db-os kb 1200 Ft. 18 db-os kb 2400 Ft. Netről is lehet rendelni, kipostázzák.

Inni kora délutánig kell, mert ha később iszod, lehet, hogy nem tudsz aludni tőle.

Amúgy itt a leírás, ami a dobozon van:


Zsírégető italpor - Pai You Guo


A termékben található élelmi rostok elősegítik a normál bélműködést, annak megfelelő ritmusát, hozzájárulnak a teltségérzet kialakulásához. Az egészséges táplálkozás részeként hozzájárulhatnak a szív- és keringési rendszer egészségének megőrzéséhez. A kitozán hozzájárulhat a testtömeg-csökkentő étrend eredményességéhez.


Fogyasztási javaslat: naponta 1 tasak granulátum tejben, vízben, teában vagy kávéban feloldva – reggel vagy délben. Kezdésként javasoljuk, hogy csak fél csomagot használjon, mert nagyon intenzíven felgyorsítja a szervezet anyag-cseréjét. Magas vérnyomásban vagy szívrendszeri panaszokban szenvedőknek nem ajánlott a fogyasztása! Késő délután és este nem ajánlott az italpor elfogyasztása!


Összetevők: kitin, korpa rost, alma kivonat, C-, E- és B2-vitaminok, maláta, poliszaharid.

2010. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hello ha valakit érdekel a pai you guo akkor tudok segíteni hol találtok.
2010. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

sziasztok!

én 4. napja szedem. az első 2 napban nem érzékeltem semmit a mellékhatásokból, de ma kicsit rosszul lettem délelőtt(émelygés, erőtlenség, hasmenés). Nem biztos, hogy ettől van, de esetleg más is tapasztalt ilyet? Remélem el fog múlni, mert nagyon bízom a hatásában, sok jót olvastam róla...

2010. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!