Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Éhség és annak tüneteinek...

Éhség és annak tüneteinek megszüntetése szerekkel az én személyemre szabva?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


Teljesen elkeseredett vagyok mert mindent ami természetes kipróbáltam, de szörnyű éhségérzetem van, utána ha különféle módszerekkel leküzdöm az éhséget jön a fejfájás :( Most szerhez fordulnék, hátha van olyan amivel ezt a kettőt kiüthetném (éhség, mellékhatásai pl.: fejfájás).


Régebben volt egy étrend kiegészítő, amit kamionosoknak szántak, de a nevét már nem tudom, viszont egész nap nem voltam éhes, persze ettem, de nem éreztem éhséget, sem fejfájást, pedig sokkal kevesebbet ettem mint most amikor már ezek a tünetek jönnek.


Milyen szert ajánlanátok nekem, amitől garantáltan semmi éhség semmi tünet nincs? És elég lenne nekem a kiegyensúlyozott étrend, mert most nekem az étrendem a normál 5x-e :(( 18 éves 173cm és 92kg vagyok - FIÚ :/


Köszönöm szépen!


Üdvözletem!



2013. okt. 10. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

ha lenne is ilyen szer, mi lesz ha majd abbahagyod? gondolom jön vissza az éhségérzet és ugyanott leszel, mint most.


kérdés: hány napon át csináltad ezt és jött az éhség és a fejfájás?


mert szerintem csak túl gyorsan feladtad. eléggé kétlem, hogy heteken át mindennap fáj a fejed, ha éhséget érzel :)

2013. okt. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ILyen szer nincs és ha lenne is, többet árt, mint használ.


NE éhezz, hanem egyél normálisan (mindent fogyassz, NINCS tilos dolog), csak megfelelö mennyiségben. Keress rá a napi kalóriaszükségletedre és azt úgy fogaszd el, hogy közben ne légy éhes (sok zöldség, gyümölcs, normális fehérje, és kevesebb szénhidrát), akkor nem fog a fejed sem fájni, és tartósan le tudsz fogyni.


A kalóriabázis.hu éppen erre lett kitalálva, ott ki tudod számolni, hogy mennyire van szükséged, és a fórumrészben meg segítséget is adnak az étrended összeállításához.

2013. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért éhezel, mert a szervezeted éhezik, mivel nem kapja meg a szükséges mennyiségű, minőségű és arányú mikro- és makrotápanyagokat.

Igazából sohasem azért hízik el az ember, mert megadja a testének ami jár, hanem mert magas tápanyagtartalmú ételek helyett magas energiatartalmú ételeket eszik.

A megoldás tehát az, hogy magas tápértékű ételeket (hús, hal, tojás, zöldség, stb.) eszel, magas energiaértékű ételek és italok (cukros, lisztes dolgok) helyett.

2013. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, nekem sajnos az a baj az étrendemmel hogy édesanyám van csak és ő dolgozik, és ezért nem tud normálisan főzni, mindig este 22:00 -re vannak kész a kaják. 2 hétig próbáltam úgy étkezni ahogy egy oldalon láttam, (reggel 2 kisebb szendvics, 10/11 órai 1 alma délben valami kaja amit össze tudtam dobni (kínai leves :D ) és utána már csak 5 kor ettem egy kis zöldséget vagy gyümölcsöt. (répa, ananász, barack)


Tudom hogy van ilyen szer, mert volt is vele dolgom, de az kiment a magyar piacról, a közelben csak a román kamionosoknak árulnak már, de nem könnyen beszerezhető. Ez valami indián bogyóból volt összerakva meg sok vitaminból ami elfojtotta az éhségérzetet.


Ha lehet hosszútávon alkalmaznám, mondjuk 1 évig, vagy addig amíg a gyomrom vissza nem nyeri azt az állapotot hogy ne kelljen zabálnom, és elég legyen kevés is.

Mert most már jobban tudok magamról gondoskodni mert mondhatni megjött az eszem, tudok azok után tartani egy bizonyos étrendet, ha már nem igényelnék ennyit. Egyszerűen nem tudom tartani, mert ebben az állapotban sokat kíván a gyomrom, és ez kihat a sulira, nem tudok úgy végig ülni egy tanórát, hogy ne fájna a fejem a helyes étrend alatt. :(

2013. okt. 11. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de ilyen hozzáállással még nagyon sok problémád lesz az életben és sohasem leszel sikeres.


Először is okosodj, mert amiről beszélsz, az baromság, olvass utána hogyan működik az emberi szervezet, hogyan kell egészségesen táplálkozni, sportolni, stb.


Másodszor meg ne egy szertől várj csodát, elhatározás, céltudatosság, akaraterő, kitartás, befektetett munka, ezek azok a dolgok, melyek sikerre visznek minden téren.

Azt is mondhatnám, hogy a csoda benned van, nem egy bogyóban.

2013. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!