Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az erdekelne, hogy Valaki...

Az erdekelne, hogy Valaki hasznalta e mar az Adipex nevu fogyasztoszert. Hasznalt-e, mik a mellekhatasai? Elore is koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem használtam, így a kérdésedre nincs konkrét válaszom. De szerintem te se használj ilyesmit. Csodaszerek nem léteznek! Inkább tedd rendbe a táplálkozásodat és mozogj többet.

Cola helyett igyál vizet, gyümölcs helyett egyél zöldséget, fogyassz sok fehérjét(húst) Légy türelmes és következetes, ha így teszel fogyni fogsz, mégpedig zsírból! :)

2013. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne használjátok, nagyon veszélyes, központi nidegrendszerre ható szer! Doppinglistán van, mert veszélyes, izgatottságot, vérnyomásemelkedést okozhat. Túladagolás esetén halálhoz is vezethet! Hozzászokás is kialakulhat!
2013. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nibelis válasza:

Sziasztok

Saját tapasztalat:

Használtam 30 napig az A.R-ot. (Januárban folytatom)

Attól a bizonyos hölgytől rendeltem,akiről sok rosszat írnak,60 szemet,D.M-tól akitől korrekt volt,segítőkész és 100% eredeti terméket küldött.

82.40-el kezdtem,172cm magas férfi vagyok,47 éves.

Mellékhatások, volt szédülés,főleg az éhség miatt. Volt hasmenés,de volt már máskor is,szájszáradás,de nem vészes.

Az étvágyat elvette,de 2-3 hét után már éhes is voltam,de megtudtam állni az evést.

30 nap után 74.60 voltam a reggeli mérésnél.

Nekem nem volt különösebb bajom tőle,tudtam,ha abbahagyom ismét fogok enni. Ma reggel,dec.25-én 75.90kg voltam.

De hát itt a karácsony....

2013. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasmenés, koplalás. hmm, nem jó. A hasmenés miatt vizet vesztettél, a koplalás miatt pedig izmot! Nem a mérleget kell nézni, hanem a tükröt!
2013. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is sokat fogytam vele, szintén D.M.-től rendeltem, róla is csak azért írnak rosszat, mert ő eredetit árul, így nem tudják eladni miatta a sok sz@rt...


én 13 kilót fogytam 2 hónap alatt, amit 2-3 évig tartottam, utána jött egy kemény vizsgaidőszak+államvizsga, sajnos visszajött, most fogok megint venni.Elején kis fejfájás, de bőven viselhető. Felpörget, sok energiád lesz tőle. Szájszárazság, ami nem is baj, legalább iszol rendesen, amennyit kell. Én nagyon nem kívántam mellette a kaját, de persze enni kell, ha csak keveset is.


Amúgy ezzel kapcsolatban, aki nem próbálta csak hápog, hogy ne, mert káros meg stb. DE aki próbálta, és eredetit szedett, 50ből 49 elégedett vele!!

Döntsd el, hogy azoknak hiszel, akik olvastak valamit is kárognak, vagy azoknak, akik tapasztalatból beszélnek...

2014. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!