Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szed valaki itt szuz tea v...

T.viktoria kérdése:

Szed valaki itt szuz tea v zold kávé kapszulát esetleg teát? Mien? Szerintetek lehet egyszerre szedni a ketott? Nyilvan megfeloetkezés mozgás melett?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 08:56
 1/7 anonim válasza:
Én a szűztea kapszulát székrekedés ellen szedem, de nem rendszeresen, mert nagyon erős hashajtó hatású. A kettőt együtt semmiképp nem ajánlom! Ja, a szűzteát akkor próbáld ki, ha nem kell menned sehová, különben kellemetlen szituba kerülhetsz!
2013. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem szűztea kapszulát de úgy fájt tőle a hasam hogy kiegyenesedni alig bírtam. Persze eredménye is lett de nem ért annyit. Barátnőm az gond nélkül bevesz egyszerre kettőt neki nem fáj a hasa
2013. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szűztea az jó, de tényleg csak akkor vedd be ha tudod hogy 1-1,5 napig nem mész sehová. nekem fél nap kell mire elkezd hatni, volt hogy bevettem reggel a munkahelyemen és amikor vége lett a műszaknak hazamentem és rá 1 órával később már mehettem is wc-re. Igaz én nem feltétlen fogyókúra miatt szedem, bár rám férne mondjuk de nekem az összevissza és rendszertelen étkezés miatt időnként nehezemre esik a nagy wc-zés ezért szedem.
2013. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen hashajto hatasat erzekeltem miko teanak ittam,most zold kaves erdeklne az meg uj nekem tejesen
2013. dec. 13. 11:19
 5/7 anonim válasza:
Én nem szedném a kettőt egyszerre,mert mindkettő erősen méregtelenít.Sokáig sem szabad szedni,mert nem hagyja a tápanyagokat,vitaminokat felszívódni.Tapasztalatból tudom,ha az ember megfelelően étkezik nincs gondja WC-re menéssel.Szűztea kapszulát szedek egyébként,de azt is csak akkor,ha nagyon nem megy a Wc-zés.:-)Én inkább zöld teát ajánlanék,az nem annyira drasztikus.
2013. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szűztea kapszulát én se javaslom, én is nagyon beteg lettem tőle. Nem fogyóztam, csak azt hittem, jobb mintha hashajtót szednék, de nem így lett. Abba kellett hagynom nekem is, mert nagyon fájt.
2013. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
en egy jo honapra gondoltam h mine gyorsaban menjenek le a kg-k s aztan csak egyiket h gyorsfogyastol ne jojon a jojo reakcio s bor kinyulasa
2013. dec. 13. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!