Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A halrudak mennyire hizlalnak?...

A halrudak mennyire hizlalnak? És mennyi bennük az igazi hal, és mennyire egészségesek?

Figyelt kérdés
Vagy az is valami mű? Azért kérdeztem úgy, hogy az igazi.
2009. nov. 26. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vészes, én azokat az Arany halrudakat szoktam olaj nélkül sütni, ha 6-7et eszel párolt zöldséggel jól is laksz és nem is hízlal!:)
2009. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ milyen halrudakra gondolsz :)

Ha panír van rajta, akor gáz fogyókúra alatt, bár ha számolod a napi össz szénhidrátod, akkor akár még bele is férhet.

Ha panír nélküli, akkor akármennyit ehetsz!

Szval?

2009. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Óó :) Köszi a válaszokat :P Hát inkább panírral, nem vagyok megszállott zsírírtó :D Csak kicsit leakarok adni :)
2009. nov. 26. 21:24
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is szeretem őket, és sokfélét kóstoltam már!

Nem azért, hogy reklám meg stb..., de az Iglonak és a "frostának" legalább hal színe, szaga és íze van!(kb.700-800 ft, 10 db.)

A nevenincsnek 200-300 ft és borzalmas!!!!!!!Ledarált valami!!:(


De ez csak 1 vélemény a sok közül! :)

2009. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az IGLO halrudacskákban 65% a hal, és 100g 197 kcalt (13g fehérjét, 18 g szénhidrátot és 8,1g zsírt) tartalmaz. 1 halrudacska márkától függően kb 25-30 g lehet (ezt könnyen ki lehet számolni, ha az össztömeget elosztod a rudacskák számával), így ha megeszel 6-7 rudacskát, az kb 200 kcal, ha zöldségekkel eszed, teljesen belefér a diétás étrendbe.
2009. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszii
2009. nov. 29. 12:59
 7/7 anonim válasza:
100%

Én csak ajánlani tudom, mert nagyon laktató tud lenni!

Nekem egyszer azt mondta az orvos, egyes csak gyümölcsöket, meg csináljak fehérje diétát. Két hét kórház lett, mert az ostobája elfeledte, hogy akkor csak 15 voltam, és ez a hülye étrend kettétört kb!

Ha csak picit akarsz fogyni, hagyd el néha pl a kenyeret, szedj kevesebbet mondjuk a köretből, de azt javaslom, legyen változatos az étrended hogy mindent megkapjon a szervezeted, amire szükséged van :)

2010. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!