Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok jó árban valami jó...

Tudnátok jó árban valami jó fogyogyógyszert ami hatásos?

Figyelt kérdés

Főleg hasról szeretnék fogyni. Még van valaki akit zavar a hasa? Ha tudjátok a fogyogyógyszer árát is írjátok le! És mennyit segitett? Hány kilót tudtatok leadni?

Bocsi a sok kérdésért!

Előre köszi a válaszokat!

19/L



#fogyás #testsúly #has #kiló #fogyogyógyszer
2014. febr. 9. 16:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Oké köszi.

Tényleg hülyén fogalmaztam tudom mert csodaszerek nincsenek és főleg ilyen 100 forintokért.

2014. febr. 10. 17:16
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem minden fogyibogyó hatásos, mert ha mind megveszed, akkor nem marad kajára pénz, és lassan leadsz minden plusz kg-ot :D Amúgy meg normális diéta, mozgás, aktív élet. Kelj fel a tv elől és élvezd az életet.
2014. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tűnik fel, hogy minden ilyen kérdés alatt hasonló válaszok vannak? Nem véletlenül. De ha gondolod próbálj ki párat, hátha leadsz pár kiló vizet meg izmot.
2014. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
"FOGYOGYÓGYSZER"? Neked simán csak gyogyószer kéne. Élj tablettán, az való az olyan lustáknak mint te vagy, a sima diéta nem megy azt hiszed, hogy beszedsz valami bogyót oszt lefogysz. Hát csak egyed, tedd tönkre a májad is. 19 évesen falj kevesebbet, mozogj többet. De te ehhez úgyis lusta vagy.
2014. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

1) nincs helyi zsír égetés vagy mindenhonnan vagy sehonnan

2) mozogjál, nem fog magától eltűnni

2014. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!