Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex szedők, kipróbálók,...

Adipex szedők, kipróbálók, véleményeket szeretnék kérni!? Mennyire hatásos? Mellékhatások?

Figyelt kérdés
Kérem kíméljenek az okoskodó, káromkodó, egészséges életmódot élő egyének, akik azt próbálják elmagyarázni hogy inkább diétázzak meg mozogjak mint bogyót szedjek. Külföldön élek, túlsúlyos vagyok, és az orvosom írta fel receptre (mivel itt lehet kapni), hogy könnyebben fogyjak, mivel mozogni elmenni sok lehetőségem nincs, nemrég szültem, a baba minden időmet elveszi, a diétával meg sz*rt sem érek. JA! És mielőtt megkapnám hogy milyen rossz anya vagyok, NEM már nem szoptatok, sajnos szülés után az első héten elment a tejem. Kérek szépen minden tapasztalatot, hogy kinek használt? 30kg-ot kell leadnom.
2014. febr. 19. 17:51
 1/8 VWXYZZS ***** válasza:
41%
Szomorú, hogy orvos írja fel... Az adipex fentermint tartalmaz. Ez egy stimuláns hatóanyag, az amfetaminhoz hasonló. A rendszeres szedésével a mellékhatások is hasonlóak. Nem szedném. Komolyan mondom, hogy ha szeretnéd, hogy a gyereked sokáig veled lehessen, ne ilyen hülyeséggel próbálj meg lefogyni. Diéta és egészséges életmód. Az egészségnél nincs fontosabb ezt ne felejtsd el.
2014. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyik barátnőm szedte......segített neki ideig óráig...aztán visszajött, mivel csak folyadékot veszített.....és zabált hozzá ugyanúgy...amíg zabálsz folyamatosan addig nem fogsz fogyni...fizikai képtelenség, csak gondolkodj egy kicsit. Én is szedtem már egy ilyen alapanyagú dolgot....vízvesztés, azt ennyi....ha nem eszel kevesebbet, nem fogsz fogyni ettől sem. Mint ahogyan akkor sem fogysz ha speed-ezel és zabálsz. Max vizet, ennyi. Nem kéne annyi chipset enni meg meki kaját....
2014. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én sem ajánlom, elég gáz, hogy orvos írta fel... Olyan hatással van Rád, mintha drogoznál, mintha bevennél egy extasyt. Jó kedved lesz tőle, felpörögsz, muszáj csinálnod valamit, folyton szomjas vagy, szárad a szád. Ha beveszed este szinte ébren alszol, nem vagy tőle éhes, szinte teljesen elveszi az étvágyat és mint tudjuk, a nem evéstől csak izomból fogysz, ha le is adsz pár kilogrammot a zsír rajtad marad, undorítóbban fogsz kinézni. Próbálj egészségesen enni, kerüld a fehér lisztet (és minden olyan ételt, ami azzal készül, pl. fehér kenyér, más pékáruk), cukrozott italokat, ételeket. Egyél abonettet, graham kenyeret, light sajtot, light joghurtot (fel lehet dobni folyékony édesítőszerrel, gyümölccsel) és más egészségesebb ételeket. Akárhova mész, menj gyalog, biciklivel, sétálj nagyokat a babával, az is több, mint a semmi. Én nem ajánlom az adipexet, egyrészt nem egészséges, tönkretesz, hozzá lehet szokni, függővé tesz, ugyanolyan, mint a drog.
2014. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Nekem hatott ha nem valtod ki add nekem

Legyszi en kivaltom magamnak :D -20 kilo eddig es csak gyomor szukitesre hasznaltam heti1 szem :)

83 rol 62 :) 168 cm


22L

2014. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bocsi utolsó előtti kommentelőnek kis biológiai órát tartanék. A csak nem evéssel baromira nem izomból fogysz, hanem zsírból,mivel ha nincs táplálékbevitel, akkor az első "készlet" amiből fogyasztani kezd a szervezet, azok a zsírszövetek.Nem az izom... :D Amúgy tényleg olyan a tabletta mintha speedeznél, de fogysz is. Nagyon sokat kell inni, és 1 hónapig szedni, utána nagyon odafigyelni hogy ami lement ne jöjjön vissza - kajálásra odafigyelni
2014. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem bejött...mindenkinek más a szervezete...nekem csak száj szájszárazságom volt..és undorodtam az ételtől:-) 20 szemet vettem be..és nagyon jol aludtam tőle...nem pörögtem...kár, hogy itt nem írják fel..
2015. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja és mindig reggel vedd be...de előtte mindenképp enni kell pár falatot..hogy legyen valami a gyomrodban:-)
2015. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1-15 hónap 15 kg. És igen, igaz, olyan mintha vmi kábszer lenne benned, pörget, jó közérzeted lesz, mozgásigény stb. rám ezek pozitívan hatottak, mert elég alacsony a vérnyomásom és fáradékony vagyok. annyi a lényeg, hogy amint fölkelsz, vedd be, ha esetleg d.u. kelsz föl, akkor ne ved be, mert nem fogsz tőle aludni. figyelni kell a folyadékfogyasztásra, ami ne csak víz legyen, hanem gyümölcslevek is. mivel nem fogsz kívánni kajákat, figyelni kell a vitaminok pótlásásra (gyümölcslevek, zöldséglevek) és ami fontos, fel leszel pörögve, itt jön be az, hogy a magas vérnyomás ne okozzon gondokat, mozogd le ezt az energiát, lesz is igényed.
2015. jan. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!