Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van okom félni a Biotech...

Van okom félni a Biotech Sjper Fatburner nevű fogyasztószer használatától? Van vkinek ezzel kapcsolatban rossz tapasztalata?

Figyelt kérdés
Van egy kis túlsúlyom és egy haverom ajánlotta ezt hogy szedjem csak nekem nagyon furán hangzik ez mert nem bízok a fogyasztószerekben. Elkehdtem pershe kondizni is meg előbbutóbb beindul a karate edzés is plisz ha kell mellette futok mert tudom h mozgás is kellene mellé. Okozott ez a gyógyszer vkinek pl lázat vagy bármi nem kóvánt mellékhatást? A vízhajtó hatást tjdom de ez pl járhat lázzal vagy ilyesmivel? Meg ha abbahagyom aszedését nem fog gyors hízás lenni utána?

#mellékhatás #fohyasztószer #biltech
2014. márc. 1. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megnezed az osszetevoket (CLA, Biotin, Cink, Kromium, L-karnitin meg zold tea) akkor ezeket lehet hogy olcsobban/kulon-kulon be tudod szerezni, amugy en nem szedek be semmit amiben van magnesium stearate, silicon dioxide meg titanium dioxide, de a te eleted.


Nezd meg ezt az oldalt es a kepen a csajt. Hat nem a szel fujta ossze azokat a kockakat a hasan, es tutti biztos, hogy nem attol lett ilyen neki, hogy beszedte a fatburner-t. Ha mellette sportolsz akkor az osszetevok (CLA, karnitin, tobbiek) jotekony hatassal lesznek, de formasodni a sporttol fogsz, nem ettol, de ezt te is tudod.


[link]

2014. márc. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rosszulletet es hanyingert is okoz. Tapasztalatbol mondom!
2014. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!