Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki probalta mar a krom...

Valaki probalta mar a krom kapszulat fogyasra vagy csak ugy? Milyen tapasztalataitok vannak? Erdemes szedni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:

A króm csökkenti az éhségérzetet, de fogyasztó hatása nincs (úgy, ahogy egyik ilyen bogyónak sincs).


Tehát fogyni nem fogsz tőle, csak az éhségérzetedet csökkenti.

2014. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ertem, nekem mar az is eleg legalabb nem fogom tele zabalni magam!
2014. ápr. 6. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy miért zabálod tele magad.

Lehet, hogy az étrended rossz vagy unalmadban eszel. Ezesetben a bogyó sem segít.

Ha eddig nagy adagokhoz szoktál és most akarod normalizálni a mennyiséget, akkor segíthet.


Bár szerintem némi akaraterővel többre mész, mint a króm kapszulával.

2014. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy akaraterovel tobbre megyek, de ha pl: ideges vagyok vagy nem tudok ellenallni az edessegeknek akkor tele zabalom magam.. Neha unalombol is eszek.
2014. ápr. 6. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben teljesen fölösleges bármilyen kapszula.


Érzelmi evés-ha nagyon nagy méreteket ölt-akkor pszichológus tud segíteni. Unalomban való evésnél pedig le kell foglalnod magad.


A kapszula nem úgy működik, hogy "jajj de ennék egy kis tortát" erre bekapom a bogyót és nem fogom kívánni. Ugyan úgy meg fogod enni, mert nem az éhség miatt kívánod, hanem érzelmi alapon.


De nem magyarázom tovább. Ha meg akarod venni, akkor megveszed. De ilyen esetben csak pénzkidobás.

2014. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:/ Ertem, koszonom a valaszokat, egy probat azer meger szerintem..
2014. ápr. 7. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Csapd be magad!Működik,csak akarnod kell!Ha édességre vágysz, megkaphatod és még nem is fogsz hízni tőle!

Édes almát(de fontos,hogy édes legyen)durva reszelőn lereszeled,tegyél bele őrölt mákot és kész az egészséges,cukor nélküli,nem hízlaló nasi.Vagy mák helyett fahéjat,vagy kakaót.A reszelt almába tehetsz néhány kanál sovány túrót is a változatosság kedvéért.Egyszerre lereszelhetsz 4-5 almát is,hogy legyen tartalékban a hűtőben eláll 3-4 napig.

2014. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én - nem fogyási célból - szedek Béres Actival Max multivitamint meg Béres porcerőt (az izületeim nem mindig bírják tartani a lépést velem), és próba céljából vettem Béres Króm tablettákat is. Így ez a 3 típus volt, mindegyikből napi 1 szemet vettem be. 1 hónap alatt iszonyat felfúvódtam, nagyon szarul voltam, alig bírtam járni, olyan volt, mintha megint visszatért volna a régebbi súlyom (olyan 120kg-ról mentem le mostanra 100 köré). Aztán elhagytam a Krómot, csak a másik kettőt szedem azóta is, és 1-2 hét alatt visszatért az előző állapot, jobban voltam, nem voltam annyira felfúvódva, bírtam normálisan mozogni, stb.


Szóval nekem nem vált be a Króm - vagy a 3 féle tabi együtt - vagy valami más problémák voltak akkor amikor szedtem, és tévesen létesítettem kapcsolatot a tabletta hatásában. Nem tudom, de nem is érdekel.

Most, hogy megjött a tavasz elég durván és alig tudok aludni, kell a napi 2 Porcerő mert kivannak a térdeim megint, de minden OK.

2014. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi,hogy le irtad :/ szerintem mar en se fogom szedni..
2014. ápr. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!