Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudtok jo fogyokurás modszert?...

Tudtok jo fogyokurás modszert? Fogyi bogyit, valamit?

Figyelt kérdés

összesen csak 3-4 kg-tol szeretnèk megszabadulni, mindennap tornàzok, csinàlok Pèntek Enikös videokat meg nèha Leg Magicezek is :) De ezek mellè szeretnèk vmit szedni, amitöl gyorsabban lesz hatàs. Tudtok valamit,ami bevàlt....

164 cm vagyok ès 51 kg. 48-ra szeretnèk visszamenni. ja ès 22 èves csaj vagyok :D kösziii



2014. máj. 8. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen "csodabogyó" nem létezik. A barátnőm rendelt internetről egy unalomig hirdetett, fogyást elősegítő kapszulát egy rakás pénzért, be is vált neki, 4 hét alatt 9 kilót adott le. Asszem 5 hónapig szedte. De abbahagyta, és 3 hónap alatt 12 kiló ment vissza rá... Én ezért nem hiszek a bogyókban, de biztos van olyan, akinek segíthet. Amit ajánlok, azok az étvágycsökkentő szerek (pl. Fat Control) de ha utánanézel neten, vannak olyan zöldségek, gyümölcsök, amik természetes úton segítik elő a zsírégetést (pl. ananász). Mégis azt mondom, hogy szerintem inkább megfelelő táplálkozással és rendszeres edzéssel próbálj megszabadulni a plusz kilóktól, mert az tartós fogyást eredményez!
2014. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam ilyenekröl, hogy szedtèk a csodaszereket, abbahagytàk ès jobban meghiztak,mint elötte.

De ha abbahagyod ès semmi "kàrosat" nem eszel (gondolok itt McDonald'sra) meg hasonlokra, akkor hogy hogy több megy vissza, mint amennyitöl megszabadult?

2014. máj. 8. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj neee... nincsen fogyi bogyi meg többi baromság...:D 3-4 kilót? 2 hét alatt leadsz LAZÁN. oda figyelsz az étkezésre + nyomsz otthon insanityt mondjuk mert ahhoz nem kell különösebben semmi és mégis csúcs szuper és minden fasza lesz :) /25ffi
2014. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, a lelkem mèlyèn tudom, hogy pènzkidobàs, ès semmit nem èr :/ csak a "hàtha..." na jolvan, Leszedtem egy T25-ös videot, de kegyetlen :D azt nyomatom majd ma, egyèbkènt az ètrendemen is lehet, hogy vàltoztatni kellene? De, akkor mit egyek meg mikor? A mostani ètkezèsem a következö:

reggeli (hètköznap): joghurt,max.egy szendvics

ebèd (hètköznap):gyümölcsök ès egy szendvics

vacsi (àltalàban):csirke,tengeri halak,krumpli,vagy rizs..ilyeneket szoktam enni.

reggeli (hètvègèn): ham and eggs vagy müzli

ebèd: lasagne vagy leves

vacsi: hal vagy csirke, ès mellè salàta meg valamilyen köret.

Nassolni nem szoktam, chipset meg csokit.. nèha eszek pisztàciàt de nagyon nèha kb 3 havonta vagy mèg több...

Nem vagyok elhizva, igazàbol ha reggel felkelek, akkor teljesen lapos hasom van, minden irànybol nèzve :D

De jobban hangzik a 48 kg, mint az 50-51 :)

2014. máj. 9. 08:52
 5/5 A kérdező kommentje:
az ugràlokötelezès nem jo??? :/
2014. máj. 9. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!