Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki használta már a Biotech...

Valaki használta már a Biotech USA, Thermo Drine termékét? Leírnátok légyszi a véleményetek? Volt valami mellékhatása?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A folyékony verziót használtam.Sz@.rul aludtam tőle, de ez szerintem minden termogénikus zsírégetőnél előfordul.
2014. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hatásosnak találtad ?
2014. máj. 21. 11:34
 3/6 VWXYZZS ***** válasza:
Attól, hogy beszeded lefogyni nem fogsz.
2014. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. mintha megittam volna egy kávét. Arra talán jó, ha az utolsó 1-2 kg nem akar lemenni, de egyébként nem sokat ér. Legalábbis én ugyan úgy heti 1 kg-t adtam le, ha szedtem, ha nem.
2014. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván edzek és diétázom mellette. Csak az utolsó pár kilótól nem tudok megszabadulni.
2014. máj. 21. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Aerob edzés előtt kell bevenni, hogy hamarabb beinduljon a zsírégetés. Ha ilyen jellegű edzést nem végzel akár ki is dobhatod a terméket, önmagában hatástalan.


Az aerob edzés monoton, tehát megállás nélkül 40-60 perc lábmunkára épülő alacsony intenzitású edzés. Ha nem vagy hozzászokva intenzív séta is elég, egyébként kocogás, szobabicikli, de semmiképp se úgy hogy kifulladj tőle mint egy futástól, az nem jó.

2014. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!