Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinak valami tapasztal...

Van valakinak valami tapasztalata az Ördögnyelv-kivonatról?

Figyelt kérdés

Már 5 napja szedem napi 2x1-et.

Az első két nap tök jó volt,annyira eltelített a kapszula,hogy nem voltam éhes persze nem is tudtam enni csak 2-3 falatot!

De két napja megint folyamatosan ehetnékem van..... :s

Mellette persze megiszom az előírt 3 liter vizet is!

Mivel rendszertelenül étkezem nem tudom mindig akkor bevenni a kapszulát,amikor eljutok odáig,hogy egyek..

Ha van valakinek valami tapasztalata ossza már meg velem is!

Félek,hogy nem fog ez sem segíteni!

Mellette eliptikis trénert használok+ hasizom!

Ti hogy szeditek?


2014. jún. 4. 15:19
 1/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
36%
Leginkább sehogy.
2014. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagy segitség volt.....
2014. jún. 4. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

"első két nap tök jó volt"

de miért volt jó, ha csak 2-3 falatot ettél? ez az ellenkezője a jónak.


"megiszom az előírt 3 liter vizet is"


milyen "is"? mert enni nem eszel "előírt" módon. minek betartani a vízivást, ha az evéssel nem foglalkozol?


"Mellette eliptikis trénert használok+ hasizom"


teljesen felesleges, az izmaid épülnek majd lefelé, rohamtempóban. mivel alig eszel, lassan erre erőd sem lesz.


"nem fog ez sem segíteni"


ezek szerint sok mindent kipróbáltál. az egyetlen dolog, ami valóban fog segíteni az a finomított cukor teljes kiiktatása (van amikor nem lehet elkerülni, de igyekezz), kenyér, pékáru nuku, minél feldolgozatlanabb élelmiszerek, sok natúr pulyka, csirke, hal, marhahús. zöldség, gyümölcs, frissen. lehetőleg a tejet is iktasd ki.

az ördögnyelvvel nincs tapasztalatom, de amit fent leírtam nagyon nagyvonalakban, azzal igen, és hidd el, működik.

2014. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha lószarra írnák rá hogy "fogyni heti 5 kiló, lenni karcsú szép" azt is megvennétek.
2014. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
8%
3/4-stől kérdezném,hogy a tejet miért kell kiiktatni?
2014. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

azért, mert alapvetően nem emberi fogyasztásra teremtetett. az ember az egyetlen faj a Földön, akinek a felnőtt egyedei még fogyasztanak tejet, ráadásul egy másik faj anyatejét. sokan laktózérzékenyek, anélkül, hogy foglalkoznának ezzel vagy tudnának róla.

(érdemes kipróbálni 3-4 hétig a tejnélküliséget, aztán 4 hét múéva igyál meg egy nagy pohárral, nézd meg hogy érzed magad)


többek között etikai megfontolások is vezérelhetnek, szerencsétlen teheneket nem tartják túl jó körülmények között, amikor pedig annyira kimerültek, hogy a tej szempontjából haszontalanná válnak, indulhatnak is a vágóhídra.


környezetvédelmi szempontból pedig rengeteg hulladék keletkezik a tartásuk során is, ez sem túl jó.


hagyd figyelmen e cikk kezdeti cinikusságát és olvasd végig miket ír, érdemes elgondolkozni:


[link]

2014. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm,napi 1litert ittam.holnaptól kiiktatok minden rosszat,mert legalább 15kg-t szeretnék leadni.
2014. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!