Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Almaecet fogyókúra? Vélemények?

Almaecet fogyókúra? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag van neki hatása, de ne csak ezt csináld. Én is iszom, de másra is ügyelek. Így nem tudom, hogy tényleg hat-e.

Figyelj a helyes táplálkozásra és mozogjál. Úgy tutti lesz az eredmény.

2010. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Próbáld minimalizálni a szénhidrát bevitelt, ez a legfontosabb! Mozogj sokat. Az almaecet jó, de önmagában kevés, a tartós fogyás csak ezzel tuti nem érhető el. Hajrá! :) Én is szénhidrátkontrollal fogytam le.
2010. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Én 163 magas vagyok 70 kilóról 45 kilóra fogytam, és ma már egy tánciskola legjobb növendéke vagyok!!!!!Imádok oda járni!Minden lány példaképe lettem, tőllem kérnek tanácsot,és figyelik minden táncmozgásom! Nem dohányzom, nem iszok alkoholt mert az semmit se ért!Kipróbáltam.Már minden kipróbáltam mire végre rájöttem! Végre csodás alakom lett, mint egy manökennek! Meg vagyok elégedve nagyon boldog vagyok és még egészséges is!A strandra végre büszkén mehetek! Hogy mégis mitől? Semmi csodaszer, semmi tabletta vagy kapszula, semmi ivóturmix ezeket felejtsétek el! Ezek hazugságok és reklámfogások, hogy a gyártók pénzt kaszáljanak rajtatok!Minden készítmény átverés átverések hátán!De ezt csak az tudja aki kipróbálta őket. 24 órán belül választ írok ha írsz!Sajnos hamarabb nem tudok mert mióta bomba nő vagyok, sok a dolgom... (:
2010. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

163 centisen olyan alakod van, mint egy manökennek????!!! Esetleg a törpék országában...

Ha a fogyás ilyen beteges öntömjénezéset eredményez, akkor azt ajánlom a kérdés feltevőnek, hogy ne fogyjon le, mert legalább normális ember marad.

2010. jan. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Fogyásra nincs semmi csodaszer, meg csodarecept.

Kevesebbet kell enni és többet sportolni.

ENNYI :)

2010. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Az utolsó különösen "hasznos" volt.De minek ír az ilyen!!!!!

2010. jan. 12. 10:29
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Az utolsó volt az egyetlen okosság, csak a lusta kövér disznók, nem hallják meg soha amit meg kéne!!! Keresik kutatják azt a megoldást, ahol nem kell megdolgozni azért, hogy lefogyjanak! Költik a százezreket a 86 ezredik tablettára, meg a hájukat rázó övekre, kipróbálják az összes sületlenséget az almaecettől kezdve, a savanyúkáposztán át a vízdiétáig.

Arra bezzeg nem veszik a fáradtságot, hogy megtanuljanak táplálkozni, így aztán fogalmuk sincs róla, hogyan működik az emberi szervezet!

És amikor fogynak pár kilót ezekkel a b@romságokkal, akkor fel vannak dobódva... azt nem tudják, hogy ha koplalnak a szervezet az izmokat bontja, nem a zsírt. Gőzük nincs mi az az anyagcsere, és mik a fehérjék, meg a szénhidrátok, és a zsírok! Hogy melyikből milyen fajták vannak, melyik mire jó...

Olyan ez, mintha atombombával horgásznátok... mér megdöglik a hal nem? Ja, hogy kicsit sugárferőzött lesz? Nem baj!

Hajrá, jó jójózást kívánok az elkövetkezendő 30-40-50 évre lustaságok!

2010. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
11.25-ös én írnék neked,csak nem tudok,állíts át valamit,hogy lehessen neked írni,amugy igen is büszke lehetsz magadra,ez szép eredmény!a kérdezőnek:én még nem használtam almaecetet,de hallottam róla,én is most akarok elkezdeni valami mozgást,de én gyeden lévő anyuka vagyok,gyerek háztartás mellett elég nehéz,de munka mellett se lehet könnyebb,de tényleg mozogni kell,mert az legalább egészséges,én pl fél 5kor vacsorázom,és próbálok kevés szénhidrátot enni,így tartom a súlyom.162cm,és 55kg.még jó lenne vagy 2kg-ot fogyni
2010. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi lennék a 163centis módszerére, mi lehet olyan titkos....:)

Nekem jó alakom van, kevés cukrosat eszem és mindennap mozgok. Elmegyek futni, jogging, torna, stb.

És elégedett is vagyok, ami fontos. Kell az önbizalom, a belső erő. Szerintem ennyiből áll a nagy "titok".:)Nincs kedvem olyanokkal foglalkozni, mint szénhidrát-fehérje-zsír, csak könnyűeket és egészségeseket eszem.


Az almaecetről és társairól az a véleményem, hogy ezek csak plusz dolgok, amik segíthetnek, de a lényeg a

helyes táplálkozás + mozgás

2010. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

OFF.

Én is kiváncsi lennék a 163 centis hölgy/lány fogyására. A titkodat légyszíves írd meg nekem a kissmarcsika@tvn.hu emailcímre.

2010. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!