Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a jobb? melyiket...

Melyik a jobb? melyiket ajánlanátok? Sibutramine Hydrochloride 15 mg, Genesisi Sibutramine 20 mg vagy Regenon?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 09:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszel amit akarsz,a másik meg azt csinálok amit akarok! Nem vagyok kiváncsi az ilyen emberek véleményére!!! Szevasz! Remélem kitiltanak :P
2014. júl. 3. 07:55
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Már nem egyszer tiltottak, mert az ilyen bálnáknak fáj az igazság, és az, hogyha az ember segíteni akar, és lebeszélni a hülyeségről. Ha azt csinálsz amit akarsz, akkor csináld azt, ne kérj tanácsot benne, ha te úgyis jobban tudod.
2014. júl. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
1.te nem tanácsot adtál,hanem bántást,és képzeld tenni akarok,és teszek is már fél éve,de nem sikerül.2kg ment le össz vissz,ha nem sértégetnél emereket lehet nem lennél kitiltva és nem lenne veszekedés.... nem tudom hogy az életben is ilyen ember vagy-e,de ha igen akkor nem sok barátod lehet....
2014. júl. 3. 08:02
 14/16 anonim válasza:
93%
Nézesd meg a pajzsmirigyedet is, terhesség után sokaknál alulműködés alakul ki ami miatt nem megy a fogyás. sokszor ezt csak gyógyszerrel lehet visszaállítani. Beszélj a háziorvosoddal. ( A hoodia az étvágyat veszi el, ha amúgy is tartod a diétát akkor nincs értelme.)
2014. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
nekem a regenon zsiregető 25mg 2 honap alatt 15kg fogyás volt a segítségével.
2014. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Úristen 8-as egy kretèn. Èn is kiváncsi lettem volna egy nórmális válaszra de itt csak idióták irnak.
márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!