Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek bevált a Hoodia...

Valakinek bevált a Hoodia Diet Pill kapszula?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 19:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
11%
Biztos nagyon jó!!! De nem csak ez, az összeset próbáld ki, meg vegyél fogyiövet. A lényeg, hogy még véletlenül se tanulj meg táplálkozni, és azt se, hogy hogyan működik az emberi szervezet! Költsd a pénzt ilyenekre... szerintem én is piacra dobok valamit, annyi a tudatlan lusta kövér aki nem hajlandó megdolgozni azért, hogy lefogyjon, hogy simán meggazdagodnék...
2010. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
8%
Uccsó,igazad van!nyitunk együtt boltot? pont ezen gondolkoztam én is! Én lehet,hogy képtelen vagyok fogyni meg lusta vagyok,de ha kapszulákkal fogynék le,egyáltalán nem lennék büszke magamra!
2010. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
9%
Nyissunk! Kutyasz@rt is rakhatunk bele, a lényeg a reklám, és a tudatlanságra való alapozás!
2010. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
5%
Kiváncsi lennék azoknak a lelkivilágára, akik dühös arccal lepontoznak :D Mi fáj az igazság???
2010. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem minősítést kértem hanem arra lettem volna kíváncsi,valakinek bevált e a termék. Az meg sem fordul a fejetekben,hogy valakinek esetleg sokkal nehezebb lefogyni, mozgás ide egészséges étrend oda?!Nemtudom miért ne lehetne étrendkiegészítőket használni. De köszönöm a hasznosabbnál hasznosabb válaszokat!
2010. jan. 8. 20:08
 6/24 anonim ***** válasza:
1%
Lehet étrendkiegészítőt használni... Megtennéd, hogy leírod ide az étrendedet, és, hogy mit mozogsz? Mert máson nem múlik a fogyás, mint ezen a két dolgon... Valószínű nem csinálod jól. Nem szégyen, az emberek 99%-a rosszul csinálja... Leírod?
2010. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Most egész konkrétan ezt kezdtem el csinálni: [link]

A mozgás pedig időtől függően szobabicikli minimum fél óra illetve intenzív séta.Hétvégén pedig beiktatok itthoni tornagyakorlatokat is.Nem vagyok könnyű eset ezen a téren,tablettához még SOHA nem nyúltam de ezt dícsérték,gondoltam utána járok.

2010. jan. 8. 20:20
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Ne is nyúlj! Nekem se megy a második kommentelő vagyok,én csak 3 napig bírom a fogyit,de most írtam magamnak egy táblázatot és csak hetente mérem magam:) kb. 10 kilót szeretnék fogyni én ,de nem megy nekem se! Mennyi ideje csinálod?az ilyen izék tényleg csak erre mennek ki!
2010. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
még mindig a második: de nem lépsz be fogyis topikba?
2010. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ezt a héten kezdtem el,eddig egész jól megy remélem eredménye is lesz mivel ez tetszik is.Én is mindennel próbálkoztam már,de nem sok eredménnyel.Nem vagyok könnyű eset úgy tűnik:)De remélem ez bejön.
2010. jan. 8. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!