Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 18 év alatt lehet venni...

18 év alatt lehet venni anyagcsere gyorsító étvágycsökkentőt patikában? Aki próbálta mit ajánl ami vény nélküli és használ?

Figyelt kérdés
Tehát elmúltam 12 de még van egy pár évem addig, fiatal koruknak adnak ilyesmit, ami vény nélkül kapható? Illetve ha azt mondom anyámnak kell és mondjuk veszek mellé még valamit(pl:c vitamin) akkor beveszik?

2014. aug. 24. 15:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

12 évesen még minek töröd ilyenen a fejed? Hmm?

Én is 12 vagyok, és megsem fordult a fejembe, egészségesen táplálkozom és edzem, teljesen jól vagyok...

2014. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem kioktatást hanem segítséget kértem, tanulj meg olvasni.
2014. aug. 24. 15:46
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lehet-e ilyet kiadni, de még ha lehet is, akkor se biztos, hogy egy 12 évesnek kiadnak. Azért mert egy 12 évesnek nincs szüksége rá, sőt árthat is.

Az ilyeneket nem 12 évesekre találták ki, hál'istennek sose volt szükségem ilyenre, de én ha patikába dolgoznék nem adnék ki ilyet, még akkor se ha lehet egy 12 évesnek. De persze patikusból is többféle van. Ha bemegy egy narkós és kér fecsit, van aki nem adja ki, mondván, hogy nem lesz a gyilkosa, de van aki kiadja azon az alapon, hogy amíg fizet addig azt kap amit akar. Ugyanaz a szitu. Szerintem eladója válogatja...de az is lehet, hogy 18 év alatt nem lehet, és akkor meg vagy lőve, mondom, nem tudom... De nem ajánlom. Az első is nem véletlenül írta amit írt. Nem leugatni kéne, hanem meghallgatni és átgondolni, mert nem szórakozásból írta...

2014. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
először is elmúltam tizenkettő, nem szokásom de ki tudom úgy nyalni magam hogy 16-17 elmegyek, magas is vagyok. Mást pedig már nem tudok kitalálni valami kell a sport és a diéta mellé. ami még +ban fogyaszt. amúgy meg nem az ellen tanácsokra van szükségem mert azt hallgatom a környezetemben mindenkitől. tisztában vagyok vele mit csinálok.
2014. aug. 24. 16:07
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy vagy tisztába kislány...Minden mondatod után egyre jobban éreztem, hogy reménytelen eset vagy de azért még leírom.

Mindenki azt mondja neked, hogy nem jó ötlet?? Vajon miért?? Ugyan mégis miért?? Talán mert tényleg nincs szükséged ilyen sz.arságokra?? Igen, pontosan.

Figyeljél már cicukám, 12 évesen arra vagy büszke, hogy ha kinyalod magad kinézel 16-17nek?? Gratulálok. Egy 12 éves 12 évesnek nézzen ki. Mert az a normális.

Sport jó dolog, tényleg. Én lusta vagyok, nagyon lusta, de hál'istennek nincs szükségem sportra ahhoz, hogy jól nézzek ki. Jó genetika... De a diéta és ezek az étvágycsökkentő lópikulák a legkevésbé se kellenek neked. Nem is rád van tervezve, hanem egy felnőtt emberre. Hacsak nem vagy 150 centihez 80 kiló nem hiszem, hogy komoly indokod lenne arra, hogy ilyen izéket egyél...

Használd már egy kicsit az eszedet, még ha nem is sok adatott neked.

2014. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem vagyok büszke rá hogy idősebbnek nézzek ki, életemben kb. egyszer sminkeltem ki magam, de ha ez kell ahhoz hogy lefogyhassak akkor megéri...mással már nem tudok, a környezetemben meg mindenki egy túlsúlyos barom csak haragszanak hogy nem akarok olyan lenni mint ők...

Mondhatna valaki már olyasmit is ami használ nem csak a kioktatás, mert az rohadtul nem érdekel.

2014. aug. 24. 16:27
 7/23 anonim ***** válasza:

Szivecském te látod amit írsz?? A környezetedbe mindenki túlsúlyos barom? Mondd már meg hol laksz. Vagy inkább, hogy mi számít neked túlsúlynak...

Szerintem komoly gondok vannak az önképeddel, és a környezeted felmérésével, pluszba még a pofád is valószínűleg akkora, hogy nem tudsz tőle bemenni az ajtókon. Néhány nevelő atyai pofon jól jönne neked, pedig nem vagyok verés párti.

Sajnállak ha már 12 évesen tényleg ennyire csak a külső számít neked, de hát nem mindenkinek adatik meg a józan ész....

2014. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
egyébként 14 éves múltam, 170 cm 55-60 kg vagyok(anyámék kidobták a mérleget) és az nem izom, évek óta lovagolok atlétikázom semmit nem ér, a ló alig bír el, 10mp alatt futok le kevéske 60 métert 10 perc alatt 2 km, a túlsúlyom miatt nem lehetek eredményes semmiben,nincs önbizalmam az utcára nem megyek ki, csak röhög mindenki rajtam mekkora egy tehén vagyok, az osztályomban senki nincs szinte 60 közelében. az egy dolog hogy nem nekem találták ki, de ha egyszer kell?! nem akarom emiatt abba hagyni az atlétikát ott is kilógók a sorból ahogy a lovaglásban is, nem tesz jót a lónak se hogy engem cipel.
2014. aug. 24. 16:37
 9/23 VasalódeszkásGyilkos válasza:

Hogy belőled mekkora egy r.ibanc lesz ha így folytatod

Mikor a kérdésedet olvastam még épp segíteni akartam, de megláttam a hozzászólásaidat és falnak mentem. 12 évesen azért komoly vagy hallod. Tényleg nem ártana néhány pofon neked

2014. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjuk, majd a szülei elmesélik neki mit is jelent az atyai pofon.
2014. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!