Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Étvágycsökkenés természetes...

Étvágycsökkenés természetes növényi alapanyagokkal? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen megköszönném Nektek, ha megírnátok kinek mi vált be étvágycsökkentő gyanánt? Elsősorban növényi alapanyagokból készült teákra, vagy kapszulákra lennék kíváncsi. Semmi hashajtás, drasztikus önkínzás, csak annyi lenne a célom, hogy kevesebbet egyek. Éjszakai bagoly vagyok... :)És éjszaka eszem...

Szívből köszönöm az érdemleges válaszokat!


2014. szept. 11. 02:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Élelmi-szer.
2014. szept. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyél zöldséget
2014. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, minek étvágycsökkentő, jól kell lakni, lehetőleg tartósan (erre nekem a zsíros ételek jók), s akkor automatikusan kikapcsol, az éhséggel együtt. Ez igényel bizonyos mennyiségű kalóriát, de a testünk már csak ilyen, fogyáskor is enni kell :) Viszont az étrend komolyan befolyásolhatja a jóllakáshoz szükséges kalóriamennyiséget, engem a sok szénhidrát mindig sokkal éhesebbé tesz.

Mást nem tudok, maximum rostban gazdag növényekkel lehet próbálkozni.

Ha nem vagy éhes, csak eszegetni akarsz, arra ott vannak a zöldségek. Nekem ebben az évszakban az eltenni való uborka a kedvencem, zsenge, üde, roppanós.

Én is késői típus vagyok, de éjjel már nem szoktam enni, egyszerűen az nekem nem evésidő. Kivétel, ha túl korán és keveset vacsorázom, ezt igyekszem elkerülni.

2014. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Harmadiknak: Nagyon sokat vagyok ébren, így a folyamatos energiapótlásra oda kell figyelnem valahogy. Sokszor megéhezem napközben. Igykszem változatosan étkezni, épp a jóllakásig.

Azért kértem tanácsot, hogy az éhségek gyakoriságát valamennyire csökkentsem.


Másodiknak azt üzenném, hogy zöldséggel semmire se megyek. Imádom, szinte mindet, de ennyi erővel, akkor egész nap folyamatosan ehetnék...

2014. szept. 13. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a szükséges energiát viszed be, akkor mi a gond az étvágy meglétével? Ez így teljesen oké.

Akkor van gond, ha nagy étvágyad van, pedig nem is kéne enned, s eszel...

2014. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A mérlegem és a nadrágok kíméletlenül mutatják, hogy sok a jóból...
2014. szept. 15. 03:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a hoodia P57 kapszulát szedjük, illetve van most egy új állítólag erősebb az a Meizitang, de arról nekem sincs tapasztalatom még.
2014. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!