Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen Topshop-os rezgő- ill. szaunaövekről? Fogyott már le így valaki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A szaunaöv engem megégetett szó szerint, és egyáltalán nem izzattam még 2 takaró alatt sem. A rezgő vmi meg fáj, és az sem használt semmit... Én mindkettőt visszaküldtem és többet nemis endelek onnan!
2010. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem érnek. Csak úgy lehet fogyni, ha kőkeményen betartod az étrendet és mozogsz rendszeresen vagy ha elmész egy zsírleszívásra. :( Sajna ez van.
2010. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megégette a bőrömet, tehát használni sem lehetett.
2010. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
anya anno vett egy ilyen áramütéses hasra csatolható izét. az meg csípett mint a rosszbaj, és utána anyát kórházba vitték szívelégtelenséggel :S szerencsére azóta rendbejött, de azért ijesztő volt, valószínű nem tett jót a szívének a folytonos áramütés, még ha nem is olyan sok V. :S
2010. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
diéta + sport. semmi más csodaszer nincs. se tabletták se szaunaövek se semmi.
2010. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Jah,persze,szívelégtelenség emiatt,mi!?De birka vagy!Forgalomba sem hozhatnák,ha ilyenekkel járna!Nekem volt szaunaövem is(az engem is megégetett,még most is megvannak a nyomai)de a rezgő az jó volt,csak abból nekem csak az utánzata volt,és hamar elhasználódott,de addig jó volt!Nagyon is!Akkor volt igazán lapos a hasam..
2010. jan. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér! Nem izzaszt, de éget.
2010. jan. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nem kell fogyokúráznod, a zsírpárna nem más mint a szervezet védekezése... a méreganyagokat elraktározza a szövetekben és zsírpárnával körberaktározza... nagyon egyszerű módja van annak hogy bármilyen úszógumit, zsírpárnát megszüntess... Egy hölgy 60kg fogyott mozgással "diétával" zsíros kenyér hagymával, kolbásszal, szalonnával ezeket minden héten többször is fogyasztotta és még is... van egy speciális termék, annak egy étrendje és persze tiszta víz... fincza.gabor@gmail.com ezen az email címen kaphatsz további felvilágosítást
2010. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ja bocsi... de nem olyan termékek amik itt a neten villognak és amiket bombanők reklámoznak
2010. jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Edző válaszol rovat:


"Szia! Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, hogy mi a véleményed az ilyen szauna övekről, amikkel állítólag huh de hamar kockás hasad lehet.. Szerintem kamu az egész, nem is szeretnék, csak érdekel a véleményed. Üdv"


válasz:

"ez a szar még megy a tévében?"

2010. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!