Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nincs valamilyen szervezet...

Nincs valamilyen szervezet amelynek feladata lenne meggátolni a sok kamu fogyókúrás ajánlat reklámozását?

Figyelt kérdés

Átverés az összes,még ha lehet is valamennyit fogyni vele,az biztosan feltételekhez van kötve és nem csak annyiból áll,hogy beveszed a bogyókat és zabálhatsz kedvedre akkor is leadsz 20 kilót egy hét alatt.

Ráadásul csak pozitív hozzászólásokat engednek beírni,ha valaki kételkedik annak meg sem jelenik a véleménye.

Az akciós ajánlatot pedig mindig egy nappal tolják ki,hogy azt hidd éppen az utolsó pillanatban találtál rá a tuti módszerre.

Szégyenlem,de egyszer én is bedőltem egy ilyen ajánlatnak - igaz inkább a kíváncsiság hajtott - összesen három bogyót vettem be belőle,de másnap már vérezni kezdett az orrom pedig ez korábban egyáltalán nem volt rám jellemző.Ment a kukába az egész doboz és többé nem dőlök be semmi ilyesminek.



2015. jan. 1. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Nincs, a jelenlegi helyzetben ilyen aprósággal nem lehet foglalkozni.


Ha valami kamu és meg kellene gátolni a megtévesztést, akkor a nyugati orvoslás és a gyógyszeripar körmére kellene nézni. Ez téma, a fogyókúra ipar ehhez képest hangyafütyi.

2015. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!