Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha megrendelem az Adipex...

Ha megrendelem az Adipex étvágycsökkentőt, kb. mennyi idő alatt érkezik meg?

Figyelt kérdés
A Balaton északi partján lakom..attól várom a választ,aki már rendelt!
2008. aug. 21. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről annak kell informálnia, akitől rendeltél. Egyébként nem számít hol laksz, ma már az ország bármely részére 1 nap alatt kiszállítanak, a fő kérdés, hogy van-e raktáron áru, és ha nem, akkor honnan rendelik meg. Külföldi rendelés esetén ez pár naptól akár 4 hétig is terjedhet, 1 hónapnál több nemigen szokott lenni, hacsak nem valami speciális áru, amit egyedileg vagy már nem gyártanak.
2008. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap rendeltem meg, azt mondták, ma megérkezik. Még nem jött...
2008. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok... közben megérkezett. Tehát egy nap alatt. 3 levéllel rendeltem, az 6 ezer Ft + 1300 a postaköltség vidékre.
2008. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a rögtön választ! Rendi vagy!:)
2008. aug. 22. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az adipexxel vigyázzatok, mert nem étvágycsökkentő, hanem amfetamin származék és az agyadban csökkenti az étvágyat, olyan mint egy jóminőségű drog amitől pörögsz, és nem leszel fáradt/kimerült, ennélfogva az agyad nem jelez hogy megéheztél enni kéne. Mint tudjátok azon felül hogy illegális így szedni, orvosi felügyelet és 100kg alattiaknak fel sem írja a doki sem. Én is szedtem, de ha asztmás vagy 1 veséd van ne szedd! Továbbá számíts arra is hogy éjfélkor még kínodban akár vasalni is nekiállsz, úgy pörögsz majd tőle. Ja és ha abbahagyod visszahízol, ha nem hagyod abba, akkor meg rá megy a veséd. Tapasztalatból írom, nem kell megfogadnod, én is gyönyörűen lefogytam kissebb nagyobb mellékhatások mellett, de addig vagy karcsú amíg szeded.
2008. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Szia Utolsó Válaszoló!

Én most szedem 10 napja, de semmi ilyet nem tapasztaltam, amit Te írtál. Ment le egy pár kiló, és a célomat elértem, mert nem akarok egész nap zabálni, mint ezelőtt. Azért enni kell. Én ezt a "pörgést" sem tapasztaltam. Amit Te írtál, sokan mondták, lehet, hogy mindenkire másképp hat az adipex.

Sziasztok!

2008. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Helló! Kedves Utolsó válaszolóhoz szóló, fura hogy nem tapasztaltaltál semmit de valamitől mégiscsak lefogytál...Attól hogy nem zabáltál. Mert le tudta kötni más a gondolataid,és tetteid. Egyébként a gyógyszerek, mint ez is, nem 10-20 darab tól okoz veseelégtelenséget, hanem attól ha renszeresen szeded. Mert nem adok néhány hónapot és újból annyi kiló leszel mint voltál, ha nem több. De nem kívánom félre ne érts, de 10 nap tapasztalat ne szóljon belőled, mert másoknak árthaszt főleg ha fiatal csajok olvassák. Mindenki nádszál és gyönyörű akar lenni, főleg a mostani tizenévesek.Sajna az ilyenekhez könnyű hozzájutni.
2008. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!