Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szilikonos lábujjgyűrű, használ?

Szilikonos lábujjgyűrű, használ?

Figyelt kérdés
Végül is az akupunktúrában is van valami...
2015. febr. 2. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy használ. A láboson lévő fedő is használ, ha nem emelgeted. Az ágy lábára húzott zokni is jótékony.

Bármit, csak helyesen élni nem% Igaz.

Nincsen, nem létezik semmiféle fogyókúrás diéta, csodaszer. Egy kivétel van, a helyes életmód.

Rendszeres testmozgás, amelybe nem tartozik bele a munkába/iskolába járás és hasonlók. Változatos, kiegyensúlyozott táplálkozás, amely igazodik az életformádhoz.

2015. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bármi használ, ami emlékeztet, hogy kevesebbet egyél. Régebben volt egy szilikonos fülbevaló is, az is hasonló elven "működött".
2015. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tényleg van benne valami.... pénz
2015. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Lábujjgyűrű :D:D:D:D Persze, használ, ha oldalas helyett azt eszed.
2015. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Ne hallgass rájuk, nekem használt!

Az a lábujjam már teljesen karcsú!!!


Igaz, hogy egyébként a hasamra meg híztam azóta ötven kilót...

2015. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Használ, csak az a lényeg, hogy mindennap vacsoraidőben vedd fel. Mármint vacsorázás helyett.
2015. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
OMG
2015. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De jo hogy ennyi vicces ember gyult itt ossze!!!

Ha ha ha...

Idejartok a fogyis kerdesekhez szorakozni...

Gondolom mindannyian vettetek mar es kiprobaltatok...

2015. febr. 2. 13:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, le is dobtam tőle egy 60 kilót.
2015. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

"Gondolom mindannyian vettetek mar es kiprobaltatok..."


Gyurcsók-féle ráolvasást meg ezotévés pénzenergiát sem vettem még, mégis tudom, hogy nem működik. (És így tovább, tízezerféle egyéb setét vajákos áltudományos kuruzslással.)


Szilikonos lábujjgyűrűt sem kell vennie annak, aki alapszinten tisztában van a világ működésével, hogy tudja, nem működik.


Nyugodtan megsértődhetsz a válaszokon, pedig hasznos válaszokat kaptál: konszenzus van a tekintetben, hogy ez a megoldás nem működik. Mind ezt mondjuk, te pedig ezt kérdezted.

Megkaptad a választ a kérdésedre.


Persze lehet, hogy nem ezt a választ akartad hallani, hanem azt, hogy "igen, működik, a fogyáshoz elég felhúzni egy csodagyűrűt, és máris nádszálkarcsú leszel, a világért ne emeld fel a feneked a kanapéról, és nyugodtan zabálj tovább, mint egy mangalica!".

Ebből az a tanulság, hogy ha nem akarsz kínos választ kapni, akkor ne kérdezz olyat, amire kínos választ fogsz kapni.

2015. febr. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!