Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki rendelt már interneten...

Valaki rendelt már interneten Reductilt? Ha igen irja meg kitől és hogy tuti azt is kapta?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ne tegyétek!

Ez egy gyógyszer!

A neten venni élet -

veszélyes lehet, jobb esetben hatástalan, és becsaptak, rosszabb esetben ártalmas, hamisítvány!

2010. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

És amúgy is beszüntették, több volt a mellékhatása, mint amennyit segített a fogyásban!

Teljesen illegálisan tudsz már csak hozzá jutni, ne tedd!

2010. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
55%
Én úgy tudom, még csak külföldön szüntették be... Ne vegyél!!!!!!!! Nagyon káros! Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy!
2010. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
55%
Én egy 45 éves férfi vagyok.Kb. egy éve a háziorvosom ajánlotta és írta fel a Reduktilt. Ki is váltottam 5000 ft. körül volt az ára. Aztán véletlenül hallottam,hogy furcsa és veszélyes mellékhatásai vannak (főleg mentálisan ). Így nem kezdtem el szedni. Nem ajánlom Neked sem !!! Aztán,mivel én is fogyni akartam kipróbáltam a 90 napos diétát. Fogytam 18 kg-ot 3 hónap alatt. Ebből visszajött 8kg ,Azóta ezt tartom. Tavasszal megint csinálok egy nekifutást Ezt tedd inkább Te is,mint a Reduktilt.! Persze ,ha mozogsz és sportolsz is valamit, az még rá is segít.
2010. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát én meg gyerekkorom óta a súlyommal küszködök és a reductil volt az egyetlen, amivel sikerült megszabadulnom több mint 15 kilótól(akkor), már legalább 4 alkalommal szedtem az életem során SOHA nem volt belőle bajom..most is szedném mert sajnos amikor lefogytam (17 évesen) még nem voltam tudatában annak, hogy az én diétám egész életre szól...azt hittem hogy lefogyok és aztán úgy ehetek mint mondjuk anyám vagy tesóm...sajnos nem így történt jól felhíztam újra, de most már van annyi eszem hogy tudjam hogy kell megtartani. Szóval nekem KELL a cím..nem érdekel hogy, de én is szeretnék egy megbízható címet. Persze hogy kipróbáltam ezer diétát, a káposzta leves nálam nem hat, egyedül a kevés étkezés hatott, az este hat utáni nem evéssel, de úgy nagyon necces csinálni amikor nap mint nap éhen hal mellette az ember és még így dög éhesen végezze is az egyetemet, meg tanuljon, meg töltse a nap nagy részét a városban.. nekem EZÉRT kell.
2012. jan. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!