Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Megosztanád személyes tapaszta...

Megosztanád személyes tapasztalatodat a Forskolinról? A barátnőnek az állása függ attól, hogy rövid időn belül lefogyjon.

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 22:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Egy hét óta napi 1000 kalória alatt eszik, fél órát gyalogol és napi 3x10 perceket súlyzózik,, 232 kg-os súlyzókkal, de nem igen akar mozdulni a mérleg nyelve. :(

Ajálhattok mást is ami segíthet.

2015. márc. 5. 22:23
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

A káposztaleves nagyon hatékony.

A gyaloglás azt jelenti, hogy gyors ütemben végzi? Mert csak így van értelme. Lesz eredmény, nyugi.

2015. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem napi 1000 kalória alatti étrend csak egy ideig lesz hatásos, ha az lesz egyáltalán, de ez nagyon kevés bevitel. Éhezés. Megkaphatjátok, hogy egy gramm sem megy le, mert a koplalás miatt a teste kapaszkodni fog a zsírraktáraiba.

A mozgást is keveslem.

2015. márc. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nevada453 válasza:
Én is a mozgást keveslem,ha többet mozogsz több kalóriát égetsz elv.
2015. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

"232 kg-os súlyzókkal"??? Itt ugye valahol kimaradt egy tizedesvessző?

Inkább többet mozogjon, ha belefér a napjába. Mozgólépcső, lift helyett normál lépcső, sok séta (ha bírják az ízületei). Arra is érdemes figyelni, hogy az 1000 kalóriában legyen benne elég vitamin és ásványi anyag, különben tényleg éhezésként fogja kezelni. A csodaszerekkel szerintem nem érdemes próbálkozni, kivéve, ha pénztárcáról szeretne fogyni.

2015. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Und3rdog válasza:

Ha szűkös az idő akkor inkább a termogenikus zsírégető lenne célszerűbb,feltéve ha nincs keringési problémája vagy magas vérnyomása.Pl:Biotech Thermo Drine,Brutal Blade.Ezek alapból magasabb fordulatszámon tartják a szervezetet így teszik hatékonyabbá az edzéseket.

A 30 perc sétát tempósan végezze mintha sietne valahova.

A 3x10 perc nagyon kevés mivel vizsgálatok alapján 20 perc után kezdi a test a zsírégetést.Inkább 1x30perc legyen.Sulyzó mellé mehetnek egyéb kardio cyakorlatok.

Kerülje a cukros italok,csokik,fehér lisztből készült péksüteményeket.

A forskolinról bővebben itt: [link]

2015. márc. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Lehet bennem van a hiba, de másnak nem szúr szemet, hogy az állása függ a súlyától? Milyen munka? Mer, ha modell vagy valami hasonló, még megértem, de szerintem nem tehetik függővé a munkád a súlyoddal! Az mondjuk tény, hogy ha akarnak bárki ellen tudnak felhozni dolgokat, ami miatt "sajnos" meg kell vállniuk egymástól, de hát na...
2015. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
62%
Annak a barátnőnek aki 232kg sújjal sújzózik igazán nem jelenthet akadájt egy követelőző főnököt összehajtogatni és az asztalfiókba berakni. Főnök legyen a talpán aki ezek után megpróbálja kirúgni. :-.)
2015. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Elírtam a súlyzós dolgot. Naponta 3-szor végez gyakorlatokat 2db 2 kilós és 2 db. 5 kilós súlyzóval. A földalatti vonalán 3-5 megállónyit gyalogol hazafelé naponta. 4.-ik emeletre fel és le 2szer -3szor. Szinházban dolgozik, mellékszerepeket játszik. Még most sem mérhető a változás, bár én már látom és egy kollegája is észrevette, aki nem tud a kuráról és az ultimátumról sem. Mai étkezése: 1 szelet teljes kiörléü kenyér, 2 szelet sonka, maréknyi savanyú káposzta reggelire, ebédre egy tányér brokkoli krémleves, 17 órakor egy narancs és reggel 500mg-os C vitamin, cukor nélküli tea. Délben valami gyerekvitamin (amit a kisebbikm gyereke nem akar bevenni). Köszönöm a válaszaitokat. Azért nem néztem be hamarabb, mert azt mondta semmi csodabogyóra nem tud költeni.
2015. márc. 12. 21:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Bődületes baromság a kalóriákat önmagukban nézni. Az energiaháztartás nem így működik. Létezhet olyan 1000 kalóriás étrend, ami stagnáltat, és olyan 2000-es ami fogyaszt. Nem ez dönti el, hanem a szervezet válasza az adott energiaforrásra. Bizonyos energiahordozókat raktározásra használ fel, másikakat pedig csak energiafelhasználásra. Az az 1000-es valószínűleg szénhidráttúlsúlyos az 1000-en belül, ugyanakkor állati zsírt meg szinte semmit nem tartalmaz fogadni mernék. Mert fél tőle. Ha ezt az arányt megfordítaná lehet meglepődne. Ott vannak még a kalóriától nem függő anyagok hatásai. Minden ott dől el, hogy milyen és mekkora inzulinválaszt vált ki. A tejtermékekben, még a húzósabbakban sem sok a zsír és a tejcukor, mégis bezavar az inzulinválaszba. Tehát öö..
2015. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!