Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adiponix! Tenyleg "pörgető"...

Adiponix! Tenyleg "pörgető" hatása van?

Figyelt kérdés

nekem nem a dieta betartasaval van problemam,hanem a hozza jaro mozgassal..:( tul lassu az anyagcserem,a mozgas nem igazan megy,hatha az adiponix picit segitene benne..

tapasztalat??? (sajnos mozgas nelkul nem fogok fogyni,tudom jol..:/)


2015. márc. 22. 14:16
1 2
 1/11 VWXYZZS ***** válasza:
Nincs. Nem a lassú anyagcsere miatt nem megy a mozgás hanem a kevés akaraterő miatt. Hány kiló vagy, fiú vagy lány? Írd le mit eszel egy átlagos napon. Az is lehet, hogy túl keveset eszel ezért nincs energiád.
2015. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy tars termekkel kapcsolatos tapasztalat, hogy noveli az agressziot.
2015. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

26eves 170 cm vagyok 85kg es lany..illetve mar egy kisgyermekes anyuka.

az etkezesem sajnos elegge ossze visszasag persze 6 utan mar nem eszem kerulom a cukrot es a szenhidratot (kenyer,teszta,stb..)neztem mar tobbfele dietat is pl.a 90 napost...a penztarcam sajnos nem engedheti meg maganak h allandoan csirkemellen oliva olajon vagy durum tesztan eljek,mozogni nem nagyon van idom(futni,kondizni jarni)s valljuk be neha neha tornazom is itthon de nem napi szinten sajnos...tehat egy lusta diszno vagyok..:( eggyetlen mozgasforma amit szeretek az a tanc,de sajnos ahhoz se penzem se megfelelo lakhellyel nem rendelkezem..(videken elek) ugyhogy ez van sajnos. a tipikus korte alkatom van amugy,inkabb vaskos eros csontozattal...ha valaki esetleg tud egy penztarca kimelo dietat az kerem irjon itt vagy privibe.koszonom

2015. márc. 22. 16:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
6 után már nem eszel, látod ezért nincs semmi energiád. Ez egy hülyeség. Egyél rendesen. Egyébként mi olcsóbb, mint a hús meg a zöldség? A hamburger, a pizza meg a csokoládé esetleg? A "nincs pénzem egészséges ételre" meg a "nincs lehetőségem mozogni" a két leggyakoribb KIFOGÁS. Táncolni akarsz? Rakj be zenét, húzd odébb a kanapét a nappaliban, és táncolj. Neked egy valami hiányzik, és az az akaraterő. Ha le akarsz fogyni, akkor tegyél érte. Amennyiben járni még van erőd, akkor ahhoz is, hogy nyomj pl. 15 guggolást. Aztán ha elkezdesz mozogni, akkor egyre jobban fogod bírni, és egyre jobban érzed majd magad tőle. Ilyen egyszerű. Csak el kell kezdeni. Nem holnap, vagy jövőhéten, hanem rögtön, különben semmi sem lesz belőle. Adiponix meg hasonló sz*rok pedig semmit nem érnek, és tízszer annyiba kerülnek, mint a hús meg a zöldség. Az anyagcseréd akkor lesz rendben, ha normálisan étkezel és mozogsz. Ilyen egyszerű.
2015. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
elkezdtem :) igaz csak kb 30 percet,de abban volt egy kis tanc es meg egy ket torna gyakorlat is (felules,gugolas,labemeles) :) csak legyen akarat erom minden nap :)
2015. márc. 22. 17:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, én is anyuka vagyok, itthon, 1évessel. 2 hete kezdtem minden nap tornàzni, mig a babu alszik! Callanetics-Norbi tornát vàltogatom, és 2 hét után alig vàrom hogy tornázhassak. Csak elkezdeni nehéz! ;) Sajna nekem vagy 40et le kéne adni, szóval hosszú távra tervezek :)
2015. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lemaradt a lényeg, ne szedj ilyen sz*okat!!!
2015. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
en legalabb 15 ,de 20 kg minusz meg jobb lenne :)
2015. márc. 23. 12:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Mozogj sokat! Csak úgy lesz eredménye.
2015. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok! Eltelt már több, mint fél év. Ki hogy áll a fogyással? Én 168 cm-rel vagyok 85 kg, és már nagyon utálom. :(
2016. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!