Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most akkor lehet kapni Lindaxá...

Most akkor lehet kapni Lindaxát, Reductilt vagy végleg be van tiltva?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Be van tiltva.
2010. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Voltam olyan hülye, hogy én is felírattam a dokival a Minimectilt. 1 hónapig szedtem, de az alatt az idő alatt egy kilóval se lettem könnyebb, pedig ugyanúgy, diétásan ettem... Amióta abbahagytam, újra beindult a fogyás. Szerintem nem érdemes ilyeneket szedni, már bánom, hogy megtettem.
2010. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
37%

Szerintem nálunk nincs betiltva, majd 1-2 év v. halott után :)

De bizonyítottan káros, ezért nem ajánlott a szedése!

2010. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem,nem lehet kapni,az összeset visszahívták a patikákból.Pontosítok,szóval legális úton biztosan nem kaphatsz.
2010. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
33%

Sziasztok!

A mult héten mondták a tvüben hogy a Reduktilt bevonták.eggyetértek,és nem ajánlom senkinek.Első sorban pénzkidobás,másod sorban mint szintetikus gyogyszer csak rombolja a szervezetet.Én 3 honapig szedtem leadtam10kg,aztén visszaszedtem13at..

Diéta előtti méregtelenitést ajánlok mindenkinek,(Aloe gél)és mértékletességet valamint a mit mivel lehet társitani.Nekem sokbol csak ez vált be

2010. febr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!