Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Genesis T3 es T4. Mit tudtok...

Genesis T3 es T4. Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyanoktöl kérnék tanácsot vagy segitseget a kik mar használták valamelyiket. Kerlek kimeljetek meg a "nezabaljannyitsportolj" szövegektől. Mert nem ez a kerdes. Azt szeretném tudni, hogy mire valo konkrétan, mit okoz, meddig kell szedni es mennyit, mellékhatások stb. Kerlek olyanok írjanak akiknek voltmar dolguk vele. Köszönöm!

2015. jún. 7. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Genesis T3 egy zsírégető szteroid amit testépítők használnak verseny elött

MELLÉKHATÁSOK:


Meg kell venni, ha óvatosan tekintve ezzel a kábítószerrel. Liothyronine Nátrium (T3), jön egy részletes listát a figyelmeztetések és óvintézkedések, amelyeket nem lehet figyelmen kívül hagyni. Mellékhatások közé tartozik, de nem kizárólagosan, szívdobogás, nyugtalanság, légszomj, szabálytalan szívverés, izzadás, hányinger, fejfájás, pszichés / anyagcserezavarok. Ez egy erőteljes hormon, és egy esetlegesen megváltoztathatja a normális működését a szervezetben, ha visszaéltek.

2015. jún. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

# 1

*Nem kell megvenni, óvatosan kell báni ezzel a szerrel!

Sok mellékhatása van amit nem lehet figyelmen kívül hagyni!szívdobogás, nyugtalanság, légszomj, szabálytalan szívverés, izzadás, hányinger, fejfájás, pszichés / anyagcserezavarok. Ez egy erőteljes hormon, és egy esetlegesen megváltoztathatja a normális működését a szervezetben.

2015. jún. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam.. Mégegyszer kihangsúlyozom; TAPASZTALATRA vagyok kíváncsi nem a google találatokra. Köszönöm
2015. jún. 11. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:

EZ EGY SZTEROID MÉGIS MILYEN TAPASZTALATOKAT AKARSZ!

Senki se fogja ide leírni egy hogy hasznát egy illegális szert és ezt és ezt tapasztalta!

Nem tudom mégis mit vártál!

2015. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Képzeld el, Mr/Ms Nagy okos, hogy nem a nevet es a cimet kertem el, hanem nemi információt. Tudod pont ezert van ez az oldal. Es arrol hogy ennyire ostoba vagy nem en tehetek sem az oldal. Fordulj edesanyadhoz es kotekedj ott! Tovabbi szép estet.
2015. jún. 13. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor várd a választ!

Sok sikert!

2015. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Te most tenleg elvarsz egy valaszt ? LOL


Ami a kabitoszert illeti, hidd el, jobban jarsz meg 150 kilosan is mint ezt szedni. Kezelhetetlen betegsegeket kaphatsz es BIZTOS a rossz tunetek es fel nem tuntetett mellekhatasok megjelenese. GARANTALOM!

2015. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7

Ez nem kábítószer mivel nem kábít el...ez szteroid ami teljesen más kategória... hülyeségeket ne beszélj már!

Kábítószer az alkohol,kokain,"kati",lsd és a társai ami elkábítanak!

2015. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!