Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Thermo X-100 kapszula vagy...

Kkkitti kérdése:

Thermo X-100 kapszula vagy valami más? Olvasd el a kifejtést is.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmúlt 4 hónapban lementek rólam a felszedett kilók, egész pontosan -7 kg, és még hiányzik 3 kg az egykori versenysúlyomhoz (futottam). De az elmúlt 2 hétben egy dekát sem fogytam, és nem csak azért, mert az izom tömege nagyobb, hanem centiben sem tűnik el a maradék zsírocska.

Természetesen rost- és fehérjedús táplálkozást folytatok, számolom a kalóriákat és mivel nálam nagyon bevált, a GI indexet is.

Hetente 5x cardio edzést végzek, amiből kb. 20-25 perc aerob zónában történik. Saját testsúllyal dolgozok, egyelőre ezen nem változtatnék.

Ezek mellett elvileg segítene a Thermo X-100 kapszula? Még soha nem használtam zsírégető szereket. Sose voltam Scitec boltban. Lehet, hogy ott is segítenének, de ha valakinek van tapasztalata, kérlek írjon.


68 kg voltam, a versenysúlyom mindig 58 kg volt. Nő vagyok, 171 cm.



2015. szept. 10. 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy kicsit hektikusan fogalmaztam, bocsi. :D Szóval a GI = glikémiás index szerint táplálkozom (illetve glycemic load szerint)
2015. szept. 10. 21:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog segíteni, a kitartás és a változtatás segít, vagy a mozgásban, vagy a kajálásban. Egyébként az első kilók mindig könnyebben mennek, az utolsó 2 sokszor 10-szer olyan lassan megy le,mint az első 10 kg...
2015. szept. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El kell keserítselek, csak félig volt igazad. :D Végül nem Scitec/Biotech akármi terméket választottam, hanem 500 mg l-karnitint (BioCo) edzés előtt egy órával és CLAt (Dr. Chen napi 2 kapszula, asszem 1400 mg körüli). Örömmel jelentem be, hogy újabb majd egy kilót leadtam egy hét alatt. Ugyanakkor leszögezném, hogy ettől függetlenül ugyanúgy számolom a kalóriákat és napi szinten edzek!
2015. szept. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!