Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a leghatásosabb fogyasz...

Melyik a leghatásosabb fogyasztószer a piacon ami ér is valamit?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok!!! Ne jöjjön nekem senki azzal, h mozogjak, meg a TÁPLÁLKOZÁSSAL,mert ezzel tisztában vagyok!Csak jó lenne melette valami plus segítség...
2010. márc. 22. 11:24
 1/6 anonim válasza:
81%
Szia. Nekem a reductil vált be. De sajna betiltották. Nekem lement kb 30kg. A gyógyszer abban segített hogy ne mindíg a kaján járjon az eszem. Simán megfőztem a családomnak ( süti stb) és megtudtam állni hogy ne egyek belőle. Sőt egyáltalán nem voltam éhes. + felpörgetett , volt energiám sportolni. (napi 1 óra futás) . Aki pedig leszól a gyógyszer miatt az próbáljon gyerekek mellett ennyit fogyni. Ja és nem jött vissza.
2010. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Plusz segítség: kitartás.

Ha gyógyszerrel fogysz, úgyis visszajönnek a kilók, ha már leálltál vele.

2010. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
Nekem nem jött vissza.
2010. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most az ADIPEX RETARD tablettát szedem és jó.Nézz utána a neten. A barátnőm a cefamadar-t szedi neki ez vált be.
2010. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszolótól kérdezném?

Mennyi idő alatt fogytál 30 kilót?

2010. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mozogjál ...
2010. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!