Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex Retald kapszuláról...

Adipex Retald kapszuláról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az eredményekre lennék kiváncsi!Csak azok írjanak, akik használják/használták a gyógyszert!!!

Nincs szükségem az oltogatós dumákra h miért gyógyszertől várom a csodát?, miért nem sportolok?,miért nincs akaraterőm? stb...

Köszönöm!


2010. márc. 24. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

nem oltogatlak, nem szólok be, bár lehetne...

szerintem akkor már az amfetamin hatásosabb, és nem a gyomrodat teszi tönkre.

mert azt ugye tudod, hogy az adipex is drognak számít....:)

2010. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. ismim: 1 hónap: 10 kg,

2. ismim: 2-3 hét: 5-6 kg.


Egyik kiborult tőle idegileg, a másiknak semmi baja nem volt.

2010. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsánat kérdező;de megtudnátok mondani hol lehet ilyet beszerezni?
2010. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Adimonik13@freemail.hu

Adipex@citromail.hu

ezen a címen lehet megrendelni!

2010. márc. 24. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
az amfetamint nem kéne felhozni... kissé drágább és rá lehet kattanni de az tény h hatásos. Az adipex leégeti rólad a hájat, meg az izmot is és akkor rondább leszel mint kövéren.
2010. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már 15 napja szedem, semmi változás nem jött.A mellék hatások sem léptek fel(rossz közérzet...).Nekem nem vált be.Reggel veszem be,keveset reggelizem mint ha diétáznék,napi 3 liter folyadékot meg iszom, egész nap bírom.Ezt a levél el fogy és ráhagyom.
2010. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2 napja szedem, eddig semmi mellékhatás. Fogyás mág nem konkrét, dehát 2 nap... először 20 szemet redeltem, aztán meglátom.
2010. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Én 15 napja szedem és már 4 kilót fogytam. Semmilyen mellékhatását nem érzem,jól reagál a szervezetem rá. Amióta szedem, egyáltalán nem kívánom az édességet és ha eszem, nem bírok sokat. Mellette a legintenzívebb zsírégető-szálkásító óratípust végzem, a hot iront. Nagyon jó a hangulat az órán és látom az eredményt. Mindemellett ha edzem, előtte és utána proteinturmixot iszom. Amelyik nap nem edzem, a vacsorát helyettesítem vele.

Írj, ha van még kérdésed. Szívesen segítek.

2010. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!