Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a MAGFIT...

Mi a véleményetek a MAGFIT PRO lábujj gyűrűről?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod komolyan, hogy egy mágneses gyűrűtől fogyni fogsz?
2016. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha működik, akkor vagy az éhségérzet csillapításával, vagy az anyagcsere gyorsításával. Bármelyik is, csak addig tart, míg használod. Ha abbahagyod, visszahízol.

Én az életmódváltásban hiszek. Egészséges étkezés + mozgás, ennyi a titok!

2016. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm kezdte el használni..nekem nem is gondoltam rá,h használjak ilyet mert nem hiszek benne !
2016. jan. 12. 19:28
 4/7 anonim válasza:
100%

az elmúlt években elég sok ilyen karkötő/gyűrű stb került forgalomba, az USA-ban volt is olyan termék, ami után pereskedés lett, és az összes vevőnek vissza kellett fizetni az árát, mivel nem tudták bizonyítani, hogy bármi haszna lenne, ahol komoly jogi lehetőségek vannak, ott az apró betűs részben egyre gyakrabban felhívják a figyelmet, hogy ezek csak divattárgyak, kiegészítők, nem egyebek.



Amúgy ha ennyire egyszerű lenne, hogy felteszel egy mágnest magadra, és elmúlik minden betegséged, lefogysz, megszépülsz, akkor hülye lenne a világ TB-re, kórházakra külteni, mindenki kapna gyerekkorban egy levehetetlen karperecet, és csókolom :) Ez csak azoknak való, akik úgy gondolják, hogy van ingyen ebéd, hogy nem kell figyelni a mozgásra, étkezésre, hogy lehet továbbra is tespedni a tv előtt krumplis tésztát zabálva, de a sok ezer forintos mágnes majd megoldja az életük


(van kollégám aki MLM rendszerben árul ilyeneket, annyi mágnes van néha rajta, hogy egy 747-es boeinget lekap a levegőből, de ettől ugyanúgy influenzás, ugyanúgy küzd a 40-es férfiak betegségeivel, és mivel a mágnes cipelésen kívül semmit nem mozog, így magas vérnyomás, és társai is befigyelnek)

2016. jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is marhaság. Ha hatékony lenne, elterjedne.


Nem annyira ideillő, de lásd folsav a terhesség alatt. Bizonyították, hogy nagyban csökkenti a nyitott gerinc kialakulásának esélyét a magzatoknál, és ma már minden nőgyógyász ajánlani szokta a kismamáknak. Alig akad olyan, aki ne tudná, hogy terhesség alatt "illik" szedni folsavat.


Ha beválik valami, azt az emberek szívesen ajánlani szokták, és szájhagyomány útján is elterjed, hogy tényleg hatékony.


Ezeket legfeljebb kamu fórumokon szokták dicsérni.

2016. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Placebohatása lehet, de más nem.
2016. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szoktam viselni, hematit karkötőt, de csak néhány napig, ha fáj valamim (csuklóm, vállam, nyakam), amíg a fájdalom el nem múlik. Lehet, hogy ez placebo hatás, de nekem bevált.
2016. jan. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!