Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zactol - tényleg hatásos,...

Zactol - tényleg hatásos, vagy egy újabb átverés? Valaki már próbálta?

Figyelt kérdés

Egy tablettától mínusz 1 kg-t ígért

[link]


2010. márc. 30. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, de a honlap semmitmondó, és az állításait semmivel nem támasztja alá... csak arról szól, hogy RENDELJ, RENDELJ, RENDELJ!!!
2010. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamu, ha csak nem fosod tőle ki még a beled is.
2010. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úristen, neked tényleg megfordult a fejedben, hogy igaz lehet..??!!


Látszik hogy KAMU én szétröhögtem rajta magam, hogy már megint mivel probálják beetetni a hülye embereket..!


Ja, és visszatérítik az árát ha nem hatnak a tabletták.

Persze :D

2010. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hehe:D amikor megláttam a szöveget, mondom, hány db van ebbe a dobozba? HAHA:D ez nagyon jó:D És ha nekem csak 4 kilót kell lefogynom? 4 db-t nem adnak? HAHA:D:D:D:D:D
2010. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A trükk mindegyiknél ugyanaz:árat,kiszerelést nem közöl! Emellett heti 1 kg fogyás hetente - ha egyáltalán igaz - alaposan megviseli a szervezetet,ezért valószínűsíthető,hogy orvosilag valamennyi "szer" - ELLENJAVALLT!
2010. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!