Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mikor fogyasszam a shaket?...

Mikor fogyasszam a shaket? Ugye legtobben ugy fogynak ha este vacsi helyett isszak, tenylef akkor a legjobb fogyasztani?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek kritizalos commenketek a shakerol ez az en dontesem ezt szeretnem inni tudom tudom az egeszeseges eletmod bla bla bla ismerem de most egy probat teszek , tehat mikor fogyasszam,esetleg privatba irhatok valakinek?
2016. ápr. 7. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Edzés után. :D Sokan nem fogják fel hogy a fehérje meg az ilyen szarok táplálék kiegészítők és nem táplálék helyetesítők. Ha meg nagyon úgy akarod akkor este. De még mindig jobb a szilárd étel mint a shake... :)
2016. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod, és látom, hogy nagyon, akkor este igyad, aztán kész. Meg edzés után. A kaját messze nem helyettesíti és rosszabbul jössz ki, ha minden este ezt iszod, mintha rendes, tiszta kaját ennél, de igyad.
2016. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegnap is volt egy ilyen kérdés...

Na mindegy.

Milyen "shake"-et akarsz inni? Protein? Tömegnövelő? Banánturmix? Menzás kaja leturmixolva?

Egyet biztosan el lehet mondani: nincs olyan turmix, amitől csak úgy le fogsz fogyni. A "shake" csak kaja,folyékony formában,semmi több, nem csodaszer. Én nem beszéllek le egy jó minőségű fehérje készítményről (én magam is használok ilyet), jó szolgálatot tehet pl. edzés után vagy ha nincs időd a reggelivel vacakol (gyorsreggeli: tejsavófehérje +zabpehely a turmixgépbe,aztán az arcba,2 perc),viszont nem ártana némi tudást elsajátítanod a helyes táplálkozásról,mert így csak sötétben tapogatózol!

2016. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg Rich Piana - táplálékkiegészítők (talán így kell leírni a nevét) Ha tudod a fehérjét pótolni kajából, akkor nem kell tápkieg. Átalában a tápkieg olcsóbb mint a normális kaja meg nem olyan időigényes. De ahogy előttem írták nem fogja helyetesíteni a kaját. Ha rám jön én elkezdek éjfélkor is enni fehérje dús kaját. Érdekes... Izom is nő, és híni se hízok. Pedig shaket is havonta 1x iszok mikor nemtudom bevinni a megfelelő fehérjét.
2016. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz85 ***** válasza:

a protein shake étkezés kiváltásra nem jó, főleg nem a tejsavófehérje, mivel túl gyors fehérjeforrás, és az emésztőrendszered a SZILÁRD táplálékra van kitalálva, ezért ha nagyon jót akarsz enni lefekvés előtt ami nem hízlal és segíti a fogyást akkro nyers zöldség + csak tojásfehéjéből rántotta, vagy sovány zsíszegény turó, vagy sovyán zsírszegény cottage cheese


edzés után kell inni, mert akkor viszont ki tudod használni az előnyös tulajdonságait és hamar eljut az izmokhoz, ez így pénzkidobás, és nem is hatásos sajnos

2016. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!