Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen étkezés helyettesítőt...

Milyen étkezés helyettesítőt válasszak?

Figyelt kérdés

Nektek melyik vált be?

Hány étkezést helyettesítettetek vele?

Milyen eredménye lett? :)



#fogyás #étkezés #helyettesito
2016. máj. 16. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám most egy népszerű fehérje turmix port iszik vacsora helyett (az oldal nem engedélyezi, hogy leírjam a nevét). Mellette persze mozog és így fogyott. Iszonyúan szenved, látom rajta, hogy mi leülünk vacsorázni, alig valamivel több kalóriát viszek be rendes ételekkel, ő meg áll az asztal mellett és issza azt a sz.rt. Komolyan mondom más étvágya is elmegy tőle. Én is lefogytam de én rendes étkezéssel és mozgással. A különbség a kettő között az volt, hogy én nem szenvedtem. Hozzáteszem én nem tartom az ördögtőlvalónak az ilyesmiket,mint sokan, amiért lehet nagyon sok negatív kommentet fogsz kapni, egyszerűen csak nem értem, hogyha az ember ugyanúgy tud fogyni egy kis odafigyeléssel finom és rendes ételekkel, akkor miért kínozza magát azzal, hogy egy étkezést kivált valami hányás állagú vacakkal.
2016. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, miért kell ilyen marhaságokkal kínoznia magát az embernek, amikor egész jó ételeket össze lehet dobni tápanyagdúsan, viszonylag kevés kcallal...

Az a normális étrend, amit hosszú távon tartani tudsz, és nem szenvedsz tőle.

2016. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom,varom meg a valaszokat!
2016. máj. 16. 10:56
 4/6 anonim válasza:

szegény,ha nagyon kínozza magát az nem tesz jót! .. szerintem reggelire kéne inni azt a turmixot,estére meg egy kis gyömölcs,illetve zöldség salátát! :) 19/L :)

vagy reggel egy kevés zabkását :) és naponta 4x keveset emellett 2,5 liter csap vizet!

:)

2016. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző, egy salátával sem kéne koplalni, az sem vacsora egy olyan embernek, aki olyankor is rendesen enne.


Én sem értem ezeket, a tartalmas italoknak is megvan a szerepük, de sokunk olyan, mint a hobbitok: hiába kaptak remek, tápláló italt az entektől, hiányzott nekik valami szilárd :)


Személy szerint sosem helyettesítek étkezést, ételt eszem, ahogy kell, de ha csak el kell tolni egy étkezést egy kicsit vagy ennék, de nem kéne, akkor vannak italaim. Pl. kókusztejes zsírtejes kávé (aminek távoli rokona a bulletproof kávé, amit ki lehet hozni extrém kalóriadúsra is, az nálam elég rossz ötlet lenne, de sokan szeretik reggeli helyett inni. én nem reggelizem, mert nekem így jó), de néha zöldségturmixot iszom (spenót-paradicsom). Ez jóformán semennyire nem laktat (egy kicsit a paradicsom miatt, valahogy rám ilyen hatású, inkább leves helyett eszem.


Nehezen képzelek el turmixot, ami überel vagy 5 lágytojást... Ha pedig extrém kalóriaszegény, akkor úgyse laktat.

2016. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lassan 1 éve diétázom,de utolsó 15kg-tól szeretnék megszabadulni, de 4-5 hónapja nagyon lassan megy,ezért gondoltam erre,tehát nem kínzom magam,meg semmi ilyesmi..:)
2016. máj. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!