Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Véleményetek a 30days nevű...

Véleményetek a 30days nevű tablettáról?

Figyelt kérdés

Előre kijelenteném, mielőtt valaki megint belémkötne, hogy nem ettől várok csodát és nem csak ettől akarok lefogyni 8 kilót! Diétázom és rendszeresen sportolok!

Az érdekelne, hogy valóban igaz-e hogy a has és deréktáji elhízás oka valóban az a baktérium amit ez a gyógykészítmény említ? Mert nálam csak itt lelhető fel zsírpárna. Valamint azt írja, hogy segít kitisztítani a májat vesét stb és megszünteti az enyhe gyulladást a deréktáji szerveknél, ez által nem rakódik oda annyi zsír. Itt a link: [link]


Ha valaki esetleg próbálta, érdekelne a vélemény!

Köszi szépen!


2010. ápr. 10. 12:02
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
20%
egy hülyeség ez
2010. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Kipróbáltad már vagy csak úgy ránézésre mondod? Mert olyan emberek véleményét kérném aki próbálta és tapasztalaból beszél!
2010. ápr. 10. 19:09
 3/31 anonim ***** válasza:
Szia! Na, azóta kipróbáltad ezt a bogyót? Használ? Lehet tőle fogyni?
2010. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Szia! Végülis nem vettem. De edzek minden nap és próbálok minél kevesebb szénhidrátot enni. Így sikerül fogyom:) Már lement 5 kiló!
2010. jún. 12. 20:49
 5/31 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy hogy állsz? Csak mert vettem én is, és nekem is tutira bejött :) Nem hittem el, hogy 40es helyett 36-os ruhát adott az eladó! :)
2010. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
bocsi az offért:kedves utolsó!ezt a szert csak interneten keresztül tudom megrendelni?Hol lehetne máshol venni?gyógyszertárak,drogériák esetleg?
2010. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Utolsó előttii: én nem mertem venni, mert nem hallottam róla semmit, hogy használt vagy nem használt és nem akartam kidobni megint a pénzt (mert volt már olyan amit megvettem 5000-ért éssemmit nem használt)

Szóval csak ezt szetted és nem is fogyóztál mellette? Vagy csak kiegészítőnek használtad valamilyen fogyókúrás módszer mellett?? Minden érdekel, mert ha hatásos én is veszek (sajnos pont a héten tiltott el az orvos a sporttól egy régi térdműtétem miatt) Köszi a válaszodat!


Utolsó: Én úgy tudom a rossmanban is reklámozták, sztem ott is lehet kapni, meg gyógyszertárakban is sztem.

2010. aug. 22. 21:53
 8/31 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár, dm, azt hiszem, de ha neten rendeled, lényegesen olcsóbb, ráadásul múltkor láttam a vaterán is, ott még a szállítási költség is olcsóbb sztem :)
2010. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, a kérdezőnek meg nem válaszoltam :) Nem csináltam mellette semmit, ahhoz én túlságosan lusta vagyok :)
2010. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Na most úgy felbisztattál, hogy vettem én is egy dobozzal a gyógyszertárban:D Remélem nekem is hasonló sikereim lesznek:) Megpróbálok mellette kicsit diétázni, meg többet mozogni hátha sikerül:)

Köszi a választ!

2010. aug. 23. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!