Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ti mivel és mennyi idő alatt...

Ti mivel és mennyi idő alatt értetek el látványos fogyást?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kalória es makró számlálás, szalkasito étrend, heti 3-4 súlyos edzés, alkalomadtán futás (5-10 km). Tavaly áprilistól augusztusig lement 15 kg (95-> 80) a végén halvány kockák megjelentek. 187cm 24/f
2016. jún. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
rengeteg zöldség kevés hus semmi tészta semmi pékáru 2honap -15kg és még erősebb is lettem
2016. jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Hisztis exem újra képbe került és elkezdett kavarni, 1 hét alatt 4 kiló lement. Csoda az a nő.
2016. jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tavaly áprilisban teljes életmódváltás. Szálkásító diéta + sport (bringa), őszig lement 23 kg.

Utána jött a hideg, a bringa pihent, de a kaja a szokásos maradt, így stagnáltam, majd december felszaladt 3 kg...

Ekkor elkezdtem edzőterembe járni, és letettem a cigit is (ettől az anyagcserém belassult...), plusz 3 kg...

Elindult a bringaszezon, most perpill a kaját nem számolom, nagyjából tudom, mi fér bele, és mi nem... a bringa mellett heti 3 súlyzós edzés, úgyhogy 4 kg mínusz azóta, de igazából több, mivel közben jött fel némi izom is.

A változást nem a mérleg mutatja jobban, hanem a tükör és a centi...

De a végeredményig még kb. egy év hátra van.

2016. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Napi kb 1200 kalória, heti 2-3x 1 óra kocogás
2016. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Eloszor leves dieta: reggelire muzli ebed csak leves teszta nelkul,vacsira este 6ig vmi salata.teljesen elhagytuk a kajainkbol a szenhidratot(semmi krumpli,semmi teszta,semmi rizs) Szepn fokozatosan utana ettunk mar ebedre hust salataval parolt zoldseggel, szabadnapjainkon edzes heti 2x 3x . Februarban kezdtuk en 60 rol 53 kg kilo parom 110rol 95 kg ! Szerintem alkat es genetika tipus fuggo kinek mi valik be! Nekunk ez es csak ajanlani tudom ;)
2016. jún. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ha mindenképp csak diétával akarsz fogyni, akkor ne egyél... :/ Jahh és cukros italokat se igyál, sört se, teát cukor nélkül, kávét szintúgy.

Ha az étrendedet meg akarod tartani, akkor mozogj többet. Járj el kerékpározni, futni. Ha nincs időd, csinálj magadnak szabadidőt. Én esténként szoktam 2 órát bringázni 9-től 11-ig, éjfél tájékán fekszem le, hajnali 5-kor kelek, 1 hónap alatt 8 kilót adtam le.

2016. jún. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hosszantartó hányás-hasmenés. 4 nap, -5 kg.
2016. jún. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gyilki válasza:
Nem kell zabálni és már fogysz is. A bevitt kalória kevesebb legyen,mint az elégetett.
2016. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Visszaminősítettem magam fizikai melósnak. El sem tudtam volna képzelni, hogy a hullafáradtság is tud hiányozni a férfiember lelkének.
2016. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!