Ördögnyelv?

Figyelt kérdés
Mennyire hatásos ez az ördögnyelv bogyó? Van mellékhatása?

2016. júl. 5. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A bogyók nem érnek semmit.
2016. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondod? Én csak erre az egy bogyóra vagyok kiváncsi nem a többire
2016. júl. 5. 16:49
 3/5 crudy ***** válasza:
100%
Nem biztos h tapasztalatból mondja de nem is kell. Semmit nem kell kipróbálni ahoz h tudjuk h hatásos e vagy nem. Tényleg semmilyen bogyó nem használ. Ha van valamilyen kiegészítő az is CSAK kiegészítő és ha nincs jó kaja és rendszeres mozgás akkor szó szerint semmit nem ér. Ha van jó kaja és rendszeres mozgás akkor meg minek a kieg? Nélküle is kivitelezhető sőt étrenddel az is kivitelezhető h olyan gyorsan fogyj ami már egészségtelen. Már csak ha a józan észt nézzük és azt mondom nem értek ehez, akkor is ha ez az ördögnyelv tényleg használna valoszínüleg egy hét alatt az egész világon elterjedne és valaki piszkosul megkereste volna rajta magát és mindenhol ezt lehetne kapni és minden szakember ezt ajánlaná és ezáltal mi, akik válaszolnunk a kérdésekre, mi is azt mondanánk h igen ez tényleg tuti cucc. De nem így van igaz?
2016. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedd 3 hónapig, én pedig sportolni és diétázni fogok 3 hónapig, akarsz fogadni melyikünk fog jobban kinézni 3 hónap múlva? Ha nem akarsz fogadni, akkor te is tudod a választ, hogy mennyit érnek ezek a szärok, ha meg fogadni akarsz, akkor nagy tétet rakj fel, mert sokat akarok nyerni.
2016. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. júl. 5. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!