Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Regenon hol lehet kapni?

Regenon hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kèrèsem,hol lehet rendelni regenont? Nagy szüksèg lenne rá.Vagy olyan szemèly aki eladná megmaradt gyogyszereit



2016. júl. 6. 19:31
 1/3 anonim válasza:
Szerintem Romániából tudsz, vagy ha ismersz valakit aki hoz Romániából, magánszemélyek. Magyar weboldalakról nem rendelnék, a legtöbb kamu.
2016. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 levikés válasza:
Szia. Fel kell íratni orvossal a receptet. Aztán bemész a Budagyöngye plázába. Ott keresd a pharmafutar nevű üzletet az első emeleten. Oda bemész és még lehet rendelni. 15.700 Ft. A futár aki Németországból behozza 3500 Ft. A házhozszállítás 3200 Ft. Ha személyesen veszed át,ingyenes. Én holnap kezdem ,izgulok nagyon.
2020. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem endokrinológus írta fel, pajzsmirigy alulműködés, inzulinrezisztencia, és hashimito miatt. Hónapokig tartottam a diétát, és sportolok. Nem fogytam semmit, annyira lelassult az anyagcserém. A regenonnal beindult. 10-11 kilót fogytam két hónap alatt. Nem én kértem a gyógyszert, soha nem is hallottam róla. Felajánlotta, és nagyon örülök neki, mivel már elvoltam keseredve. Netről véletlen se rendelj, mert az hamisítvány. Én fél évig fogom szedni, 120 ezer Ft. Nem bánom, nekem megéri.
2020. febr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!