Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zsírból izmot, de hogyan?

Zsírból izmot, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sovány testalkatom van, de van egy kis háj a hasamon, azt szeretném eltüntetni, izmos hasat akarok. Tornázom, de az nem segít, nem tudom, hogy milyen fajtát kéne csinálnom. Hasazok, de semmi...Van vmi fogyasztószer, vagy vmi por, ami segít izmot faragni?

Vagy diétázzak?

Teljesen el vagyok keseredve, mert már jó ideje el akarom tüntetni azt a rémes hasamat. Mit tegyek?

Kérlek ne írjátok, hogy fogadjam el magamat, meg, hogy ilyen a testalkatom, régen nem volt ilyen!

17/L


2010. ápr. 14. 21:39
 1/8 A kérdező kommentje:
fehérje port szedjek?
2010. ápr. 14. 21:48
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jó, akkor lapos has, olyan tutira létezik -.-

Nekem az a gondom, hogy régen nagyon sovány voltam, lapos is volt a hasam, de elkezdtem enni(zabálni) és most nagy a hasam. A háj rajta nem is olyan nagy, csak maga a has, mintha terhes lennék (biztosan nem vagyok az, 100%!), és ezt nem értem, h miért. Reggelre általában lemegy a hasam, nem teljesen lapos, de elég ha iszok egy kicsit, és már megint nagy. Ez vmi allergia lehet? Vagy ezt nevezik felfújódásnak?

2010. ápr. 14. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Akkor talán ne zabálj szart. MIÉRT NEM KÉPESEK AZ EMBEREK UTÁNANÉZNI MI AZ AZ EGÉSZSÉGES, HELYES ÉTREND???? A hasazás lófarkat nem ér, mert kis izomcsoport, aminek a mozgatása nem igényel energiát, persze hogy nem fogysz. Az csak megerősíti a hasat, de zsírt nem éget sehonnan! Sétálj egy órát, meg bringázz!
2010. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
a zsír az zsír, az izom meg izom. Mégis milyen folyamat által akarsz az egyikből másikat csinálni???? Zsírból izom...pff mi köze szövettanilag egymáshoz?
2010. ápr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha olyan a hasad, mintha terhes lennél, akkor inkább fel vagy puffadva és az emésztéseden kéne javítani
2010. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az elsőnek és az utolsónak köszönöm, a többieknek...hát kösz a semmit, nézzetek ti utána utána ugassatok! Sétáljak, pff, azzal nagyon lefogyok! Naponta 3,5 km-t futottam és NEM SÉTÁLTAM! Séta...a szövettanosnak meg ennyit: ahogy látom, neked sincs sok közöd az észhez!
2010. ápr. 15. 15:42
 8/8 anonim válasza:
62%

Üdv!

Én 6 hónapig heti átlag 2szer jártam konditerembe. Egy óra kardio+egy óra a többi gépen. Fél év alatt plusz tíz kiló jött rám, vagyis a zsírból izom lett, úgyhogy Te se add fel! Nem kell hozzá semmilyen vacak szer, és a centi kevesebb lesz, de a tömeged több. Vagyis izom lesz a zsírodból.

2010. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!