Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mik a legjobb fogyasztó...

Mik a legjobb fogyasztó szerek ami ténylegesen be válik?

Figyelt kérdés
Rengeteg sikertelen próbálkozás után fogyási tanácsokat várok mert van rajtam 20kg felesleges zsír :(

2016. júl. 12. 19:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%

A legjobb fogyasztó szer a rendszeres étkezés és az ha akkor eszel amikor éhes vagy és nem akkor mikor a szemed kívánja!

A cukor elhagyása!

Sok zöldség és gyümölcs

2016. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nincs fogyasztószer! Helyes táplálkozás és edzés van.

Itt vannak az alapok:


[link]

2016. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akaraterő,kitartás.
2016. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó életmód, mozgással.
2016. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És ha nem válik be és rajtam marad a súlyfelesleg?

:(

2016. júl. 12. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha ez nem válik be, akkor semmi, higgy nekem. Normális, kiegyensúlyozott, mértéktartó étkezés és sport. Ez a megoldás.
2016. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha rajtad marad a súlyfelesleg,akkor dagadt maradsz. Mindazonáltal ha nincs szervi bajod,akkor kizárt, hogy ne működjön az,amit belinkeltem.
2016. júl. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, h fogyasztószer. Shopbuilderen vannak zsírégetők,de diéta nélkül NEM működik. Segít étvágyat csökkenteni, de ennyi

Ahhoz még muszáj diétázni. Kenyér, tészta, nasik,cukros löttyök tiltása. Ehetsz zöldséget húsokat rizst tojás gyümölcsöt,de azt keveset. Sok sok víz ivása naponta kb 3l. Sétálj sokat,ha más sport nem megy. És hatalmas akarat erő kell hozzá, h ne csábulj el. Ha sikerül tartanod a diétát napról napra könnyebb lesz,és büszke leszel magadra

2016. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A csóróság... Az ember úgy fejlődött ki, hogy nélkülözzön, ez, hogy mindenünk megvan, emiatt hízunk el.
2016. júl. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legjobb fogyasztószer a vegán étrend. Annyit eszel amennyi beléd fér, minél többet eszel annál jobb. Szuper egészséges leszel, mindig tele energiával, nem lesznek menstruációs problémák. Vagy elkezdesz diétázni, állati eredetű szrokat enni, kalóriamegvonás, éhség, szenvedés, majd felszedsz mégtöbbet ha csalsz. Tudod, a döntés a te kezedben van
2016. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!