Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan étvágycsökkentö...

Van olyan étvágycsökkentö készítmény amit gyerekek is fogyaszthatnak? Ha van hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 19:41
 1/9 anonim válasza:
72%
Szerencsére nincs.
2016. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Étel.
2016. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
A gyerek az egy fejlődő szervezet. Étvágycsökkentőt semmiképp sem szabad szednie! Ettesd a gyereket rendesen. Étkezzen rendszeresen reggeli, ebéd, vacsora meg legyen neki. Nasit, chipset, csokit ne adj neki. Gyümölcsöt, zöldséget egyen! Sportoljon! Máris nem kell az étvágycsökkentő. Amúgy én a felnőtteknél se engedélyezném az étvágy csökkentőt. Egy óriási nagy baromság!
2016. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális vagy? Miért adnál ilyet a gyerekednek?????!!!!
2016. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Amugy gyerek vagyok és fogyni szeretnék de nem nagyon sikerül mert sokat eszek...de azért köszönöm ezeket a felettébb hasznos kommenteket...sok a segitőkész ember

Tiszt a kivétel

2016. aug. 5. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyni szeretnél akkor csak normálisan, egészségesen kell enned és többet mozogni. Nem kell ehhez semmilyen szer... ha pl bezabálnál egy tál zsíros pörköltet akkor helyette egyél valami salátát vagy zöldséget. Akkor sem leszel éhes, és el sem hízol... ugyanígy nasik helyett is zöldség.
2016. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy tippet: önkontroll+ sport. Az majd segít.
2016. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A pörkölt az pont jó étel (főleg szénhidrátszegény étrendekben remek fogyásra, illetve ki tudja, lehet, hogy van, aki éhes marad tőle. annyiféle ember van), ezzel szemben némi zöldséggel nehéz jóllakni (sokunknak konkrétan lehetetlen, még hatalmas mennyiség és nem kevés zsír mellett is, próbáltam elégszer, de nem, nekem fehérje is kell. van, aki egy fél pohár vízzel vagy önszuggesztióval is jóllakik s persze a kettő között is vannak sokan) s fehérjét sem szokott megfelelő mennyiségben adni, tisztelet a kivételnek, de az aminosavprofil ott sem tökéletes, ha csak zöldségről van szó.


Étvágycsökkentőre semmi szükség, azt hiszem, márpedig én tudom, milyen nagy küzdelemben csak enyhe többletben enni... De az étvágyon felül lehet emelkedni, az éhség a necces (bár ezeket valamiért sokan keverik). Egy jó étrend rengeteget tud segíteni mindkét dologban. De általában bizonyos szintű önkontroll is kell.

2016. aug. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia!Először is ne törődj azokkal akik röhögnek mások erőfeszìtèsein,fogyni nem könnyű,a kitartás pedig szintèn pròbatètel bárkinek.Èn nagyon sokmindent kipròbáltam,de egyedül a paleolit ètrend vákt be.Hosszù lenne itt kifejteni de a lènyeg, hogy ennek a fajta ètkezèsnek a fogyás nem a cèlha hanem egyszerűen a velejáròja mert nagyon egèszsèges miközben jòkat ehetsz.Ajánlom Neked Szendi Gábor könyvèt,ami gyors ès egyszerű ùtmutatást adhat.Sok sikert kìvánok!
2016. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!