Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet valahonnan Reductilt...

Lehet valahonnan Reductilt szerezni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
De miért akarod tönkretenni magad? Arra nem gondolsz, hogy nem véletlenül tiltották be? Itt a tavasz: mozogj, sportolj, egyél sok zöldséget! Észre sem veszed és máris fogyni kezdesz. Sok sikert és kérlek, ne csinálj hülyeséget!
2010. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Állítólag Romániából.

De az utánajárásra fordítandó energiát feccöld inkább egy értelmes, nem túl drasztikus fogyókúrába, s jobban jársz.

2010. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En Romaniaban elek es itt veny nelkul lehet venni Reductilt es Lindaxa-t is(ugyanaz).En vettem es par darab utan(pedig 30 kg a sulyfeleslegem)eldobtam olyan rosszul voltam tole.Szinte halalfelelmem volt annyira kapkodtam levego utan,a szivem ossze vissza vert stb.Egy eletre megtanultam hogy tablettaktol a budos eletben nem fogok lefogyni.Ugyhogy kidobtam par lejt az ablakon.
2010. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szedtem Reductilt,le is fogytam és semmi bajom nem volt tőle. Hülyeség,hogy tönkre tesz.

Most éppen Lindaxát szedek torna,fogyókúra mellett,ezt viszont annyira már nem dícsérem. Agresszív és depressziós lettem,próbálom kontrollálni. Viszont a laboreredményem gyógyszer mellett is tökéletes!:)

2010. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem marol holnapra tesz tonkre,hanem idovel,valoszinu hogy a huszas eveidet taposod,akkor meg az ember nem erzi a negativ dolgokat,mulat,bulizik es nem faradt,megiszik egy uveg konyakot,masnap kutya baja,nem fajnak a csontjai ha olyan polot hord amibol kinn van mindene,majd tiz husz ev mulva banja mindenki meg.Ugyanez van a fennt emlitett gyogyszerekkel is,kepzeld el hogy a kozponti idegrendszerre hat!!!Azert nem hiszem hogy olyan agyalagyultak azok akik betiltottak.Es meg valami:ezek olyan sulycsokkento gyogyszerek amik korosan elhizott szemelyeknek vannak kitalalva,tehat aki koraosan ell van hizva az valoszinu hogy magas vernyomasos es tiszta koverseg a szive...De le merem fogadni hogy az emberek nagy resze huszoneves lany akik az ot hat kilot akarjak orvosolni,amugy a lusta emberek gyogyszerenek is hivjak.Mintsem sportoljon inkabb rabizza magat egy lassan olo fogyasztoszerre.En egy honapja nem eszek kenyeret es lement ot kilo rolam +szobabicikli.
2010. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Es apropo a Lindaxa:egy es ugyanaz a hatoanyag es osszetetel,tehat nem attol vagy depresszios.
2010. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De agresszív azóta vagyok,mióta szedem.;)
2010. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és hónapok óta nem szem kenyeret,cukrot,szinte csak zöldségeken élek,futok,tornázom,sportolok mégsem fogyok...
2010. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szisztok! Én megkérdeztem a Lindaxa összetétele ugyanaz, mint a Reductilé, viszont a gyógyszertárban azt mondták, hogy másképpen hat a két gyógyszer. Én is nagyon ideges lettem a Lindaxától, és ezektől a gyógyszerektől teljesen furcsán kezdtem el viselkedni. NEM ajánlom senkinek.
2010. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyiktől sem volt semmi bajom,és fogytam is!:)
2010. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!