Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Házidogához kellene nekem...

Házidogához kellene nekem néhány vélemény az ilyen fogyasztószerekről. Kellene, hogy milyent használtál/használsz, mennyibe kerül, milyen eredményeket értél el vele, miről kell lemondani stb? Ha újra úgy alakulna, újból kipróbálnád e és ilyenek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Forever Young algapor: ettem ket honapig, nem volt rossz, de szerintem nagyobb a fustje mint a langja, es egy havi adag 10.000Ft.

A Norbi fele dieta nekem nem jott be.

Ami tuti bejon az a sok folyadekivas, tea, viz, nulla edesito nulla cukor, friss salata kiloszamra, csirkehus. joghurt... bio ceklale tisztitasnak....

Nekem ezek jottek be.

JA MEG A SPORT, abbol is a biciklizes, gyaloglas, futas..

Szauna... :)

2010. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csala Zsuzsa tea. 2000 Ftba került amikor vettem. gondolom azóta is annyi. 3 hónapig ittam, fogytam vele kemény 2 kilót :D Háát ha csak kevés ideig is abbahagyom és utána megint elkezdem, akkor borzalmas az első reggel :D amúgy abszolút meggyorsítja az anyagcserét, de mint rá kellett jönnöm, ez nem eredményez fergeteges fogyást. nem mondam le semmiről, mikor ittam. nem próbálnám ki újból, azóta fogyózok és tornázok és ez jobb.
2010. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!