Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mik a vélemények a Reductil-ró...

Mik a vélemények a Reductil-ról (fogyasztószer)?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 06:52
 1/4 anonim válasza:
én nem tudom kinek, hogy jön be 5 hónapig szedtem és fogytam tőle 7 kilót, és került 70.000 ft-ba. nekem nem érte meg pedig a legerősebbet szedtem a 15mg-osat többet vártam tőle.
2008. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem bejött és már "csak" 6500 körül van egy doboz=)Elveszi az éhségérzetet viszont komoly szomjúságot okoz szóval mindig legyen nálad egy kis víz ha mész valahova!Én a 15mg-osat szedtem!
2009. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Én már több éve mindent, de szó szerint mindent kipróbáltam!!!

Semmi eredmény!

Pár évvel ezelőtt fogytam 40 kg-ot, aztán 3-4 év után már 50 nél tartottam a súlyom gyarapodását illetőleg!

Aztán májusban elkezdtem szedni a 15mg-os kiszerelést.

3 hónap alatt fogytam tőle 30 kg-ot,és ez azóta is így megy!

Az éhségérzetet csökkenti, de nagyon, viszont minden nap megettem 1kg szőlőt, vagy nektarint és gyógyteát is ittam mellé 1,5l naponta!Plusz ,1-2 liter kalóriaszegény ízesített ásványvizet.Koplalásról szó sem volt!

Ha rántotthúst, vagy rakott krumplit kívántam meg, ettem amennyi jól esett!Ivójoghurt mindig van nálam, és kávézom is mellette.A pulzusszámom néha magas, de ez az anyagcsere felgyorsulása miatt is lehet.

De ami a lényeg vérvétellel a máj és vese funkciókat megnézettem és minden rendben volt!

A mellékhatások szinte mind jelentkeztek, de 1x 1x...

Szédülés, pánik, és alvászavar.De ezeket lehet kezelni természetes alapanyagú nyugtatókkal esténként és ennyi.

Csak ajánlani tudom!

A legjobb fogyasztószer amit kipróbáltam, pedig mindent végigcsináltam már!

Akupunktúra, vacumos fogyasztás, sauna öv, vibraton, RFF kapszula, különböző szénhidrát mentes diéták, és kondi gépet is vettem.

Ezt pedig csak reggel ébredéskor beveszem, több az energiám és a munkabírásom mint valaha!

Az idegrendszert egy kicsit befolyásolja, de alapjáraton temperamentumos személyiség vagyok!

Pár kiló miatt nem érdemes elkezdeni, de csak ez az ami hihetetlenül gyorsan segített, hogy újra emberi formám legyen!

Mindenkinek sok sikert, és kitartást!

Megy az tök egyszerűen, csak vigyázni kell és figyelni a test reakcióit.

Én már túl vagyok a nehezén, és a legnagyobb problémám, hogy hetente ki kell találnom, hogy a sok fogyásom és hízásom okán oda-vissza meglévő ruhatáram épp melyik darabja nem nagy már rám!

Hetek alatt változik a testem, és 2 hetente kell nadrágot vennem, de ez legyen a legnagyobb gond!

Fantasztikus és hihetetlen az eredménye.


ár alig vártam, hogy elmondhassam itt nektek.

Kérdéseitek vannak...nyugodtan írjatok, amint módom lesz rá rögtön válaszolok.

Minden jót.


Netty

2009. okt. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok!Én is kiprobáltam tavaj a reductil,de azt hittem olyan mint a többi gyogyszer hogy csak reklámozzák és semmit nem ér.de nagyon megörültem mikor egy honap alatt 9kg-ot fogytam tölle.sok mindent kiprobáltam,de nekem ez volt az egyedüli nyerö.ki szerettem volna most is váltani de ugy hallottam kivonták.azok az emberek akik trágár hozzászolásokat irnak az ilyen hasonlo kérdésekhez annyit tudok mondani nekeik hogy nem kell akkor fellépni ilyen oldalra ha csak nevetni tudnak,és bántani azokat akik ezt a modszert válsztják,mert valoszinüleg nincs jobb dolguk.elég szomoru hogy hogy ezen élik ki magukat.nektek pedig sok sikert
2010. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!