Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kedves Fogyózók! Adipex...

Kedves Fogyózók! Adipex Retard tablettát szeretnék rendelni, vagy átvenni, saját tapasztalat alapján kérnék elérhetőséget a beszerzéshez. Megjegyzés: régebben szedtem, ismerem, hatásos volt. Tudtok megbízható beszerzési helyet?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz ezzel! Én egyszer kaptam egy adipexet, eléggé kétes forrásból. Miután bevettem, olyan rosszul lettem, hogy már halálfélelmem volt.
2016. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha annyira hatásos volt, miért van rá szükséged újra?...

Kezdj el egészségesen enni és sportolni, és ne mérgezd magad még ezzel is.

2016. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves leendő választ adók! Tisztelettel kérek mindenkit, hogy csakis a kérdésre várok érdemi választ,intelligens emberek között így szokás.Ne raboljuk egymás idejét, energiáját fölöslegesen, hacsak nem egy legalább 1000 női elhízott betegen és több éven át tartó komplex, tudományos vizsgálatról számol be (forrás pontos megjelölésével).Tisztelettel: H.K.Júlia
2016. szept. 12. 01:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Julia,


az altalad keresett gyogyszer nemcsak hogy venyköteles, hanem Magyaroszagon nem is engedelyezett, mivel a hatoanyaga a szivbillentyüt karositja.

Ha ezek utan is szeretnel meg rendelni, akkor beirod a google-be es rengeteg talalatot hoz ra. Mind ugyanannyira megbizhato es legalis, vagyis semennyire.

2016. szept. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Tisztelt Júlia! Ne legyen lusta normális étrendet bevezetni és sportolni, akkor nem lesz szüksége ilyen szarokra.
2016. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg igen, google első találat.
2016. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tisztelettel kérem , hogy ne általánosítsunk, ne nézzük a kérdezőket buta , félművelt alaknak akire rá tukmálhatjuk véleményünket ami nagyrészt híányos ismeretekből táplálkozó általánosságok. Egyszerű kérdésre várok konkrét választ, saját tapasztalat alapján. Aki ennek ellenére ezt nem tudja felfogni az saját magát minősíti.H.K.J.
2016. szept. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!