Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltatok már ki valamilyen...

Próbáltatok már ki valamilyen fogyasztó gyógyszert? Ha igen, melyiket és használt?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon merem kipróbálni mert azt mondták, ha abbahagyom , a leadottnak a dupláját is visszaszedhetem. Igaz ez??
2010. ápr. 23. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szűztea kapszulát próbáltam. Gyorsítja az emésztést (napi 3 szem = hasmenés). Nem fogytam tőle :(
2010. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Reductilt. Nekem szart se ért, inkább ellentétes hatást váltott ki, egy hét után rá is hagytam. Azóta meg be is tiltották. :)
2010. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
egyébként pont egyik nap hallottam valamelyik reggeli műsorban ahol egy doktor volt a vendég, hogy azért nem jók a tabletták meg az ilyen olyan gyors fogyókúrák, mert igaz hogy az ember fogyhat tőlük eleinte, de utána vissza is jön még több is. és hozzátette ennek a folyamatos jojózásnak köszönhetően egyre több az elhízott.tehát akin mondjuk volt 10 kiló felesleg és lead ilyen módszerrel 5-öt , de utána 8-at szed vissza. tehát máris 13 kiló van rajta, és persze megint kell egy gyors fogyókúra... és ez így megy tovább. ezért jobb az életmódváltás, diéta és sport. mert azzal tartós eredményt lehet elérni.
2010. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
fogyasztoszert sose használtam,inkább helyette heti 4szer elmentem konditerembe vettem fehérjét és nekiálltam gyúrni,30 kilo ment le rolam 2 és félhonap alatt
2010. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
jah és nemjött vissza semmise
2010. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tisztelt : "04-23 22:42"


Lehet pofátlanság,de reményvesztett vagyok és nekem már használt a gyógyszer ezért megkérdezném esetleg ha Önnek még meglenne a Reductilja átadná-e nekem esetleg?


Természetesen kifizetem az egészet.


Köszönöm.


Üdv!

2010. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!