Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fehérjepor fogyáshoz? Több lent

Fehérjepor fogyáshoz? Több lent

Figyelt kérdés

17 évesen egészséges ha a fogyás miatt fehérjeport használok?

És úgymond hogyan kell használni?Italba kell keverni vagy hogy?És napi mennyit mikor?



2016. dec. 19. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Fehérjepor fogyáshoz? itt valami súlyos defekt van.
2016. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A fehérje ugyan az mint a husokban található fehérje

Hiszen azokat is kajákból vonják ki, és így néz ki, por állagú, így koncentráltabb és könyebb meginni egy pohárral mint megenni mondjuk egy negyed kg csirkemellet

2016. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fehérje por nem fogyasztószer. Koncentrált élelmiszer, amivel igény szerint ki lehet egészíteni a fehérjebevitelt.
2016. dec. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fehérje arra jó, hogy a túl alacsony fehérjebevitelt kiegészítse, ha már valaki képtelen bevinni ételből, bár nehezen fogom fel, ez hogyan lehetséges.

Persze fogyáskor segíthet, amennyiben a delikvensnek ezen kívül semmilyen sovány fehérjeforrása nincs s olyan kicsi a kalóriaigénye vagy esetleg olyan étrendhez ragaszkodik, hogy a zsíros forrásokból nem fér elég a keretébe.

A fehérje laktat a legjobban, nagy általánosságban, s persze nagy szükség is van rá.


Az ökölszabály az, hogy a fehérjebeviteled max. fele menjen porból. Úgy eszed, ahogy akarod, akár palacsintának is megsütheted, a fehérje úgy is hasznosul. Abban nincs sok értelem, hogy pl. elrontsd cukrokkal, tejjel idd, meg effélék, de van, akit ez sem érdekel, mert nem a tiszta fehérje érdekli, csak a fehérjemennyiség növelése.

2016. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kicsit félreérthetően írtam.Fogyáshoz sok fehérje szükséges én pedig naponta 50-60 grammot tudok bevinni.Emiatt használnám.
2016. dec. 20. 14:53
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Fogyáshoz egyáltalán nincs szükség fehérjére, nemhogy sokra. A normális életműködéshez, hajhoz és körömhöz, ill. plusz izomzat kialakításához van rá szükség.
2016. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem.Viszont ha lefogytam kicsit erősödni is szeretnék abban az esetben szükséges?
2016. dec. 21. 15:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Mint étrend kiegészítőt használhatod, de a fiúk majd segítenek a boltban ahol veszed, szeretnek is erről beszélni, tőlük ezer ilyen kérdést feltehetsz és eloszlatják a kételyeidet ha vannak, meg a ködös részeket is amik ugyancsak vannak.
2016. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

"Fogyáshoz egyáltalán nincs szükség fehérjére, nemhogy sokra."


Amihez nem értesz ne szólj! Oké?

2016. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, mi lenne, ha végig olvasnád, amit írtam?!
2016. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!